کد مطلب: 25801
تاریخ انتشار : 27 دى 1396 - 17:20
فرماندار بشرویه گفت: بر اساس جمع بندی انجام شده 18دستگاه دارای پروژه هستند که 70پروژه افتتاحیه و 3پروژه ی کلنگ زنی است.

به گزارش پیام بشرویه ،  "علیرضا زمان زاده" فرماندار شهرستان بشرویه ظهر امروز در جلسه ی هماهنگی و برنامه ریزی ایام الله دهه فجر با بیان اینکه هدف از برگزاری این مراسمات انتقال مفاهیم انقلاب  به نسل جوان است گفت:امسال این برنامه ها  با ایام دهه فاطمیه مصادف است که برنامه ریزی هم باید با توجه به این مناسبت انجام گیرد.

وی افزود:بر اساس جمع بندی انجام شده 18دستگاه دارای پروژه هستند که 70پروژه افتتاحیه و 3پروژه ی کلنگ زنی است که جمعا 12میلیارد و 260میلیون تومان اعتبارات دولتی و تسهیلاتی بخش خصوصی صرف شده است.

فرماندار بشرویه با اشاره به برنامه های هفته ی دولت و حضور مدیران و مسؤلان در مساجد و تشکر از اجرای به نحو احسن این برنامه ها گفت:در ایام الله دهه فجر نیز این برنامه در طرح اجرا ست به این صورت که مدیران پنج یا شش دستگاه در مساجد و محافل عمومی حضور یافته و گزارشات و اقدامات خود در سال اخیر را که در حقیقت عملکرد  جمهوری اسلامی است بیان می کنند.

زمان زاده با اشاره به پروژه ی کلنگ زنی کارخانه آسفالت در ایام دهه فجر و اضافه شدن یک پروژه ی کلنگ زنی دیگر به سه پروژه ی قبل اظهار کرد: بیشترین تعداد پروژه ها مربوط به کمیته امداد،اداره برق و جهاد کشاورزی و از لحاظ اعتباری بیشترین هزینه مربوط به شهرداری بشرویه،بهداشت و درمان،آب و فاضلاب روستایی و جهاد کشاورزی می باشد.

وی با تاکید بر مجموع پروژه های شاخص افزود:در زمان حضور مسؤلان از هر دستگاه یک پروژه به عنوان نماینده ی سایر پروژه ها افتتاح می شوند.

در پایان این جلسه کمیته های ستاد یوم الله دهه فجر مشخص و به سازمان های مربوطه سپرده شد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.