اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25774
تاریخ انتشار : 22 دى 1396 - 13:10
امام جمعه موقت بشرویه گفت:دخالت های بیجا در مسائل داخلی ایران اسلامی در آشوب های اخیر از دیگر ظلم های آمریکا بود.

به گزارش پیام بشرویه ، "حجت الاسلام علی اکبر حدادیان" ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان بشرویه که در محل مصلی نماز،مسجد جامع میدان برگزار شد با اشاره به راه های رسیدن به استجابت دعا بیان کرد:یکی از راه های شایسته و بجا برای رسیدن به خواسته های مشروع، دعا کردن است که این امر موجب خشنودی خداوند متعال میشود .

امام جمعه موقت بشرویه تصریح کرد: پروردگار در قران کریم بندگان خود را برای رسیدن به خواسته ها راهنمایی کرده و در این مسیر باید شرایط استجابت دعا رعایت گردد که در آیات کلام الله راه های آن مشخص است.

وی با اشاره به آیات و روایات الهی ، ایجاد شرایط روحی و جسمی برای دعا کردن را مهم برشمرد و گفت: باید قلب انسان همراه با خضوع و خشوع و بدور از هر گونه غرور و برتر بینی به در خانه الهی برود و با اشک چشم،خواسته خود را عنوان کند که بهترین ساعت برای دعا،نیمه های شب و سحرگاهان است.

حدادیان افزود:پرهیز از گناه و اعمال ناشایست،پرهیز از مال وطعام حرام از دیگر عوامل استجابت دعا است.

امام جمعه موقت بشرویه در ادامه خطبه های نماز جمعه با تقدیر از حضور مقتدارنه و با بصیرت مردم ایران اسلامی بیان کرد: مردم آگاه و با بصیرت ایران اسلامی بار دیگر به دشمنان نشان دادند در مسیر اطاعت از فرامین رهبری و ارزش های اسلامی و انقلابی تا پای جان ایستاده اند و با حضور به موقع خود فتنه اخیر دشمن را کور کردند.

وی افزود: این حرکت شایسته و ارزشمند مردم سراسر ایران اسلامی موجب خشنودی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی شد و ایشان از تمامی مردم لحظه شناس و دشمن شناس تقدیر کردند.

حدادیان با اشاره به دشمنی و خباثت امریکایی ها بیان کرد: این ریس جمهور تازه به قدرت رسیده اقدامات ظالمانه ای بر علیه ایران اسلامی انجام داده و تحریم هایی را اعمال کرده است که موجب به انزوا کشیدن خود امریکا شد.

امام جمعه موقت بشرویه با انتقاد از دخالت های بیجا امریکا در مسائل داخلی کشورمان گفت: دخالت های بیجا در مسائل داخلی ایران اسلامی در آشوب های اخیر از دیگر ظلم هایی بود که دست های پشت پرده را روشن کرد و این دشمنی ها سر دراز دارد .

وی در خصوص تحرکات ترامپ در خصوص رد برجام گفت: رد برجام و یا تایید برجام توسط امریکا هیچ تاثیری در اراده ملت ایران اسلامی ندارد و بی شک رد برجام از سوی آمریکا موجب به انزوا کشیدن خودش خواهد شد و ایران اسلامی تصمیمات قاطع خود را آشکارا عملی خواهد کرد.

حدادیان افزود: اگر امریکا برجام را نیز تایید کنند ،ایران همچون گذشته مقدرانه و طبق قانون عمل میکند و در هر صورت مطمئنا تیر دشمنان به سنگ میخورد.

سالروز تشکیل شوای انقلاب در سال ۵۷سالروزفرار شاه خائن،از جمله مناسبت هایی بود که امام جمعه موقت بشرویه به اختصار به آن اشاره کرد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.