کد مطلب: 25766
تاریخ انتشار : 20 دى 1396 - 10:31
رئیس اداره آب بدون درآمد و مدیریت مصرف شرکت آبفار خراسان‌جنوبی خبر داد:
کشف نشت وسیع با دبی 2.5 لیتر در شبکه توزیع آب شرب روستای کرند شهرستان بشرویه
رئیس اداره آب بدون درآمد و مدیریت مصرف شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان‌جنوبی گفت: با همکاری تیم عملیاتی نشت‌یابی اعزامی به بشرویه و همکاری آبدار و اهالی روستا، تمامی انشعابات خانگی مورد تست قرار گرفت و چندین مورد نشتی تاسیسات داخلی منازل مشترک شناسایی و در دستور رفع قرار گرفت.

به گزارش پیام بشرویه ، رئیس اداره آب بدون درآمد و مدیریت مصرف شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان‌جنوبی گفت: با انجام عملیات نشت‌یابی در روستای کرند بشرویه نشتی قابل توجه با دبی 2.5 لیتر بر ثانیه کشف و رفع شد.

 

"محسن عزیزی " با اعلام این خبر اظهار داشت: با انجام عملیات نشت‌یابی در روستای کرند بشرویه نشتی قابل توجه با دبی 2.5 لیتر بر ثانیه کشف و رفع گردید.

 

وی به نشت‌یابی شبکه توزیع در محل‌های مشکوک توسط دستگاه نشت‌یاب زئوفن اشاره کرد و عنوان نمود: با همکاری تیم اعزامی جهت انجام عملیات نشت‌یابی، طی بازدیدهای به عمل آمده از شبکه توزیع، حوضچه‌های شیرآلات و انجام تست‌های دبی‌سنجی، وجود نشتی قابل توجه در شبکه توزیع روستای کرند محرز گردید که بلافاصله اقدامات لازم جهت انجام عملیات حفاری و رفع ترکیدگی در محل صورت پذیرفت.

رئیس اداره آب بدون درآمد و مدیریت مصرف شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان‌جنوبی همچنین با اشاره به تست نشتی تمامی انشعابات مشترکین روستای کرند اظهار داشت: با همکاری تیم عملیاتی نشت‌یابی اعزامی به بشرویه و همکاری آبدار و اهالی روستا، تمامی انشعابات خانگی مورد تست قرار گرفت و چندین مورد نشتی تاسیسات داخلی منازل مشترک شناسایی و در دستور رفع قرار گرفت.

عزیزی خاطرنشان کرد: شناسایی انشعابات صنعتی و تجاری پرمصرف، دارای کنتورهای معیوب و خراب و همچنین غیرمجاز از دیگر اقدامات اکیپ عملیاتی در روستای کرند بشرویه بود.

وی همچنین با اشاره به مشخصات روستای کرند از مجتمع آبرسانی کرند شهرستان بشرویه، تصریح کرد: روستای کرند دارای جمعیتی بالغ بر 156 خانوار و 549 نفر است که در مجموع شامل 295 انشعاب آب می‌باشند.

رئیس اداره آب بدون درآمد و مدیریت مصرف شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان‌جنوبی افزود: طول شبکه توزیع روستای کرند 7 هزار و 500 متر و با مخزن ذخیره به حجم 100 مترمکعب می‌باشد.

 

 

نظرات کاربران

باید تبریک گفت به این حماسه سازان که مدتها از نشت شبکه خود آن هم با این حجم ، بی خبر بوده اند
نرخ نان چند است؟

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.