کد مطلب: 25765
تاریخ انتشار : 20 دى 1396 - 10:10
سردار آذرنوش گفت: این مردم مستحق بهترین خدمت هستند و نباید در شهرستان ولایتمدار بشرویه اینگونه مشکلات وجود داشه باشند لذا باید تلاش کرد که با همدلی و وحدت بین مردم و مسولان راه های دشوار را بپیماییم.

به گزارش پیام بشرویه ، شامگاه روز گذشته  " سردار آذرنوش" در مراسم معنوی ششمین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان بشرویه که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، خانواده معزز شهدا و مردم انقلابی شهرستان بشرویه در حسینیه گلزار شهدا برگزار شد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در طی دوران های مختلف از اهداف خود کوتاه نیامده بیان کرد: دشمن با تمام امکانات بزرگ خود برنامه ریزی میکند تا انقلاب ما را به شکست بینجامد و هیچ گاه موفق نمی شود ،از  عوامل بسیار مهم آن،این است که انقلاب ما یک انقلاب الهی است که هدف بزرگ آن زمینه سازی ظهور منجی عالم بشریت است.

 

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران کشور افزود: امام خمینی انقلابی را بنا نهاد که هدف اصلی آن دفاع از حق مظلوم و مبارزه با ستمگر بوده است و این انقلاب در ادامه مسیر خود هیچ گاه از اهدافش عقب نشینی نخواهد کرد و دشمن به خوبی می داند که بنیاد ظلم آنان برچیده میشود.

 

وی با اشاره به اینکه هدف والای انقلاب اسلامی زمینه سازی ظهور منجی عالم بشریت است تصریح کرد: ما به دنبال الحاق انقلاب اسلامی به حکومت جهانی حضرت مهدی هستیم و بی شک راه سختی در پیش داریم .

 

آذرنوش با اشاره به تحرکات اخیر دشمنان در کشور در چند روز اخیر بیان کرد: آتش بازی هایی که برخی دشمنان داخلی و خارجی در کشور در چند روز اخیر به راه انداختند و ال سعود نیز حمایت کرد  هیچ کدان بدون جواب باقی نخواهد ماند و بی شک این رژیم خیلی زودتر از  اسرائیل از بین خواهد رفت .

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران کشور افزود: دشمنان خیال کردند انقلاب اسلامی به راحتی از بین میرود  و باید بدانند انقلاب اسلامی تا رسیدن به هدف نهایی به پیش می رود.

وی خدمت مسئولان به مردم را مهمترین وظیفه برشمرد و گفت: بی شک خدمت مسئولان حداقل کاری است که برای مردم انجام میدهند و در خور و شان ملت فهیم ایران این نیست که مطالبات بزرگ و مشکلات اقتصادی داشته باشند و باید مسولان اهتمام ویژه ورزند.

آذرنوش افزود: امروزه  به تجهیرات بسیار خوبی در عرصه های مختلف نظامی دفاعی علمی و ... رسیده ایم و بخشی از توان و اراده ما تسحیلات است و بخش اصلی آن اراده و توکل به خداوندمی باشد  چرا که در جنگ تحمیلی کمترین تجهیزات را داشتیم ولی رزمندگان اسلام  با توکل بر خداوند و تقوای الهی به پیروزی رسیدند.

 

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران کشور  خاطر نشان کرد: مردم ایران اسلامی بسیار نجیب و با بصیرت هستند که هیچ گاه دین خود و خون شهدا را زیر پا نمی گذارند و این انقلاب اسلامی با وجود این مردم بصیر راه خود را با قوت می پیماید.

وی  با اشاره به اینکه در شان مردم ولایتمدار شهرستان بشرویه نیست که هنوز از برخی امکانات از جمله استخر شنا محروم باشند بیان کرد: این مردم مستحق بهترین خدمت هستند و نباید در شهرستان ولایتمدار بشرویه اینگونه مشکلات وجود داشه باشند لذا باید تلاش کرد که با همدلی و وحدت بین مردم و مسولان راه های دشوار را بپیماییم.

 

آذرنوش  به دسیسه های دشمن در فضای اقتصادی و فرهنگی هم اشاره کردو گفت: دشمن به دنبال ایجاد جنگ اقتصادی و فرهنگی است و تلاش میکند تا جوانان را از هویت اصلی خودشان و دین مداری دور کند و با ایجاد فضای مجازی و کانال های مخرب به هدف خود برسد.

 

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران کشور  افزود: ایجاد تحریم های اقتصادی دشمن با هدف نا امید کردن  مردم از انقلاب اسلامی  است  ، این در حالی است که دین مبین اسلام بیشترین تاکید بر رفع مشکلات معیشتی مردم دارد  و همت مسئولان را برای تحقق این خواسته دینی می طلبد.

 

وی با تقدیر از حضور با بصیرت مردم انقلابی کشور گفت: قضایای اخیر با بصیرت مردم خنثی شد و مشت محکمی بر دهان دشمن کوبیده شد  چرا که این مردم از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون در صحنه ماندند و هزینه های زیادی هم دادند و در جهان بی نظیر هستند  لذا شایسته بهترین ها می باشند.

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

عقده ای شدیم بسکه استخر ندیدیم

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.