کد مطلب: 25764
تاریخ انتشار : 19 دى 1396 - 22:42
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بشرویه در ششمین یادواره شهدای ورزشکار بشرویه:
به فرموده رهبری، شیطنت های آمریکا بی پاسخ نخواهد ماند/بصیرت بالای مردم بار دیگر دشمن را به زمین زد
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بشرویه گفت: تیر امریکا این بار هم به سنگ خورد و همیشه به سنگ خواهد خورد و به فرموده رهبری تقاص این شیطنت بازی هایی که امریکا به راه انداخت و خساراتی به کشور وارد کرد بی جواب نخواهد ماند.

به گزارش پیام بشرویه ، "سرگرد پاسدار علی خبازی"در حاشیه ششمین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان بشرویه که شامگاه امروز با حضور مسئول سازمان بسیج ورزشکاران کشور "سردار آذرنوش"  ،مسول بسیج ورزشکاران سپاه انصارالرضا  وجمع کثیری از جوانان و مردم انقلابی شهرستان بشرویه در جوار مزار مطهر آلاله های دشت شهادت،حسینیه گلزار شهدای بشرویه  برگزار شد  با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی بیان کرد: این مراسمات بزرگ که به نام شهدا  در جای جای ایران عزیز و شهرستان بشرویه برگزار می‌شود برکت بزرگی را به همراه دارد و همچنین  دلاورمردی های شهدای گرانقدر برای نسل جوان بازگو می شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بشرویه افزود: اقشار مختلف در تداوم انقلاب  اسلامی نقش داشتند و از تمام هستی خود گذشتند تا ایران اسلامی و ارزش های دینی حفظ شود.

 

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی دوران های مختلفی را از سر گذرانده است  گفت: عبور انقلاب اسلامی از بزنگاه های مختلف به برکت خون مطهر شهدا  می باشد که در وجب به وجب این سرزمین ریخته شده  است‌.

فرمانده سپاه بشرویه با تقدیر از بصیرت بالای مردم و همچنین درایت نیروی های انتظامی در خاموش کردن فتنه اخیر بیان کرد: در هشتمین سالگرد حماسه نهم دی ماه ،فتنه دیگری از سوی دشمنان رقم خورد و بار دیگر دشمنی خود را به اثبات رساندند و ثابت کردند همواره دندان های انان برای این سرزمین تیز کرده  است ولی با بصیرت و آگاهی بالای مردم ایران  اسلامی و درایت صحیح نیروی های انتظامی و اطلاعاتی و خون مطهر شهدا باعث شد تا این فتنه هم به شکست بینجامد.

 

خبازی تصریح کرد: فتنه ها قطعا ادامه دارد و بصیرت افزایی مردم و مسولان بسیار  مهم است ،هماهنگونه که رهبر انقلاب در سخنان امروز خود عنوان کردند مردم ایران اسلامی از همان روز اول به صحنه آمدند و هر روز در صحنه با بصیرت خود و حضور میلیونی شان ماندند تا بار دیگر دشمن را به زمین بزنند.

وی با اشاره به اینکه شیطنت های آمریکا بی پاسخ نخواهد ماند بیان کرد: تیر امریکا  این بار هم به سنگ خورد و همیشه به سنگ خواهد خورد و  به فرموده رهبری تقاص این شیطنت بازی هایی که امریکا به راه انداخت و خساراتی به کشور وارد کرد بی جواب نخواهد ماند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بشرویه با تقدیر از حضور باشکوه مردم در یادواره سهدای ورزشکار بیان کرد: حضور در مراسمی که به نام و یاد شهدای عزیز است توفیق بزرگی است که نصیب شرکت کنندگان میشود.

 

سخنرانی  مسئول سازمان بسیج ورزشکاران کشور، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بشرویه ، خاطره گویی پیشکسوت ورزش شهرستان بشرویه "رضا سردار" ، پخش نماهنگ ارزشی ، مدیحه سرایی و تجلیل از خانواده محترم و معزز شهدای ورزشکار از برنامه های اجرا شده در این محفل معنوی بود.

 

در این مراسم یاد ۵شهید ورزشکار بشرویه و شهیده خردسال این شهرستان ،شهیدان محمد پور،شهید ناصری،شهید روایتی ،شهید طهانی و شهیده نسترن خسروی گرامی داشته شد.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.