کد مطلب: 25754
تاریخ انتشار : 18 دى 1396 - 21:54
مدیرکل بیمه سلامت خراسان‌جنوبی گفت: خدمت‌رسانی مطلوب به بیمه شدگان در مناطق محروم یکی از مهمترین اهداف سازمان بیمه سلامت است.

به گزارش پیام بشرویه ،  به نقل از روابط‌عمومی اداره کل بیمه سلامت خراسان‌جنوبی، علی اربابی در جلسه‌ای که با حضور رئیس بیمارستان شهید آتشدست و رئیس شبکه بهداشت نهبندان در محل بیمه سلامت برگزار شد، به خدمت‌رسانی مطلوب و مناسب به بیمه شدگان به ویژه در مناطق محروم اشاره کرد و گفت: خدمت‌رسانی مطلوب به بیمه شدگان در مناطق محروم یکی از مهمترین اهداف سازمان بیمه سلامت است. وی افزود: به نظر می‌رسد فرآیندهای کاری در بیمارستان نیاز به اصلاح دارد و باید واحد حسابداری و تنظیم اسناد بیمارستان تقویت شود و در این راستا اداره کل بیمه سلامت آمادگی دارد تا در صورت نیاز دوره‌های آموزشی برای کارکنان مربوطه برگزار نماید.

 مدیرکل بیمه سلامت خراسان‌جنوبی تصریح کرد: شبکه بهداشت و درمان نیز باید نظارت بیشتری را در خصوص خدماتی که پزشکان در سطح شبکه انجام می‌دهند، داشته باشد تا در یک فضای تعاملی با پزشکان، سعی شود ضوابط و قوانین جاری در جهت رعایت حقوق بیمه شدگان و افزایش کیفیت خدمات اجرا شود.

اربابی ادامه داد: اداره کل بیمه سلامت استان هم در جهت تامین منابع مالی برای مطالبات موسسات و پزشکان محترم طرف قراداد، پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.