کد مطلب: 25743
تاریخ انتشار : 18 دى 1396 - 14:49
امام جمعه موقت بشرویه افزود: مردم عزیز ما در هر لحظه که احساس کردند ارزش ها و اهداف ولای آنان نیازمند به حمایت دارد برای ارزش گذاری آن با تمام وجود در صحنه حاضر شدند .

به گزارش پیام بشرویه ، "حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر حدادیان " بعد از ظهر امروز در مراسم شورای ادارای شهرستان بشرویه  که در محل سالن ترویج  جهاد کشاورزی برگزار شد با اشاره به حوادث رخ داده اخیر  در کشور با محوریت  وجود گروه اندکی بیان کرد: این افراد  که از طریق دشمنان هدایت شده بودند ، حریم قران، کشور و ولایت را شکستند و کاملا مشخص است که عامل  هدایت کننده آنان، کسانی هستند که از انقلاب ضربه خورده اند.

 

امام جعمه موقت بشرویه  با تاکید بر اهمیت در صحنه بودن مردم افزود: از بعثت خاتم انبیا حضرت محمد تا کنون ،برای موفقیت و به ثمر رسیدن هر نهضت و قیامی  ۳ عنصر موثر دخالت داشته اند که اگر این ۳ عنصر باهمدیگر هماهنگ باشند به موفقیت میرسند که از جمله می توان به دعوت کننده یا رهبر ،مردم و هدف اشاره کرد.

 

وی  تصریح کرد: هر پیامبر و  یا رهبری نیازمند حمایت مردم است و تا زمانی که مردم در صحنه نباشند ،مسلما هیچ گاه به هدف مد نظر نائل نخواهد شد.

 

حدادیان با اشاره به اینکه مردم از ابتدا در صحنه بودند و انقلاب اسلامی را به ثمر رساندند گفت: در دوران امام خمینی  (ره)   از سال 1342  ، مردم در کنار رهبر قرار گرفتند و از همان سال تا کنون همواره مردم ایران اسلامی در کنار رهبر و ولایت مانده اند و در صحنه دفاع از انقلاب و ارزش ها حضور دارند.

 

امام جمعه موقت بشرویه افزود: مردم عزیز ما در هر لحظه  که احساس کردند ارزش ها و اهداف ولای آنان نیازمند به حمایت دارد برای ارزش گذاری آن با تمام وجود در صحنه حاضر شدند .

 

وی با اشاره به اینکه در حوادث اخیر بار دیگر ملت حماسه افریدند گفت: دشمنان بار دیگر سیلی محکمی از مردمی خوردند که برای ارزش هایشان به میدان آمدند و همواره برای دفاع از ارزش های اسلامی تلاش میکنند تا دشمن نا امید شود.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.