اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25733
تاریخ انتشار : 15 دى 1396 - 16:40
نمازگزاران شهرستان بشرویه نیز همانند دیگر شهرهای ایران امروز جمعه (15 دی ماه 96) پس از اقامه نماز جمعه در مسجد جامع در واکنش به اغتشاشات، فریاد حمایت خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ورهبری عزیزمان بلند کرده و از آشوب گران و اعتشاش گران بیزاری جستند.

به گزارش پیام بشرویه ، بعد از قیام دو روز اخیر مردم شهرهای مختلف ایران اسلامی در محکومیت آشوب‌گری‌ها، امروز نیز مردم سایر شهرهای کشورمان برای پاسخ به آشوب‌گران و حامیان آنها راهپیمایی باشکوه و خودجوش برگزار کردند.

نمازگزاران شهرستان بشرویه نیز  همانند دیگر شهرهای ایران امروز جمعه (15 دی ماه 96) پس از اقامه نماز جمعه  در مسجد جامع در واکنش به اقدامات مداخله جویانه و سوء استفاده آمریکا، رژیم صهیونیستی، انگلیس و برخی کشورها از تجمعات اعتراضی اخیر در کشورمان و به اغتشاش کشاندن آن، فریاد حمایت خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ورهبری عزیزمان بلند کرده و از آشوب گران و اعتشاش گران بیزاری جستند.

 

و اما در چند روز گذشته ، ایران اسلامی باری دیگر مورد فتنه دشمنان داخلی و خارجی قرار گرفت و مردم عزیز این سرزمین که به واسطه گرانی ها، تورم و بیکاری ،قصد رساندن صدای خود از مسیر قانونی به گوش مسئولان داشتند با آشوب و اغتشاشاتی روبرو شدند که به بهانه مطالبه مردمی، اموال مردم را از بین بردند و جان تعدادی را گرفتند.

 

ولی بصیرت ، اگاهی و فهم بالای این مردم سبب شد که خیلی زود راه اعتراض مردمی از آشوب ها جدا شود و دشمنان مثل همیشه  در میدان جنگی که خود درست کردند تنها بمانند و بار دیگر مشت محکم تر از سوی خود مردم بر دهانشان سرازیر شود.

 

در این فیلم مروری بر خط اغتشاش و تکفیری ها تا حماسه بزرگ مردمی در شهرها و شهرستان بشرویه را می بنید:

 

 دانلود فیلم

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.