کد مطلب: 25727
تاریخ انتشار : 14 دى 1396 - 18:04
استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه مسؤولان باید رضایت مردم را فراهم کنند، گفت: تمام دولت و قوای سه گانه وظیفه دارند تا در مقابل خواسته‌های به حق مردم، بازنگری‌های جدی در خدمت‌رسانی داشته باشند.

به گزارش پیام بشرویه ، محمدمهدی مروج‌الشریعه ظهر امروز در حاشیه راهپیمایی مردم بیرجند در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس در بیرجند اظهار داشت: حضور باشکوه و مقتدر مردم در راهپیمایی نشانگر شکوه، عظمت، اقتدار و صلابت نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه راهپیمایی امروز یکی از بی نظیرترین راهپیمایی ها است، گفت: آنچه که در وقایع گذشته صورت گرفت این موضوع را به مسؤولان می‌رساند که باید در نوع خدمت خود تسهیل گری، سرعت انجام کار و کیفیت خدمت داشته باشند.

استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه مسؤولان باید رضایت مردم را فراهم کنند، افزود: تمام دولت و قوای سه گانه وظیفه دارند تا در مقابل خواسته‌های به حق مردم، بازنگری‌های جدی در خدمت‌رسانی داشته باشند.

مروج‌الشریعه تصریح کرد: حمایت آمریکا و غرب از اغتشاشاگران و آشوب‌گران مربوط به امروز و فردا نیست و دشمن به دنبال سوءاستفاده در کشور است.

وی ادامه داد: دشمنان 40 سال با اساس نظام اسلامی، با جمهوری اسلامی ایران و اصل نظام مخالف هستند و می خواهند منافع کشور را به غارت ببرند.

استاندار خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: دشمنی‌های آمریکا جدید نیست و همواره وجود داشته و امروز مردم و مسؤولان باید هوشیارتر از گذشته باشند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.