کد مطلب: 25723
تاریخ انتشار : 14 دى 1396 - 17:53
کارگر قدیمی با خوراندن مواد بیهوشی طلاهای صاحبکار خود را سرقت کرد.

به گزارش پیام بشرویه ،فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره سرقت به عنف مأموران به موقعیت اعزام شدند که فردی در محل به گشت انتظامی اعلام کرد صبح برای سرکشی از پدر و مادر پیرم به منزل آنها رفتم و هنگامی که در را باز کردم آنها بی حرکت جلوی در اتاق افتاده بودند که به اورژانس و 110 اطلاع دادم.

سردار مجید شجاع اظهار داشت: مأموران با حساسیت ویژه ای موضوع را بررسی کردند و با حضور در بیمارستان و بر بالین افراد بیمار متوجه شدند در روز حادثه خانمی که چند سال قبل برای زن و مرد(شاکی) کارگری می کرده است به همراه همسرش برای ساعاتی مهمان آنها می شود و بعد از گذشت ساعتی زن جوان تقاضای تهیه غذای محلی کشک را مطرح می کند که میزبان می پذیرد و وقتی غذا صرف می شود زن و مرد پیر ابتدا دچار سرگیجه و بعد بیهوش می شوند.

به گفته سردار شجاع بعد از بررسی بیشتر توسط شاکیان و مأموران مشخص شد که تمام طلاها و دو گوشی تلفن همراه توسط زن و شوهر شیاد به سرقت رفته است. وی اظهار داشت: در ادامه مأموران با ایجاد طرح مهار به طور شبانه و رصد اطلاعاتی دریافتند زن و شوهر جوان استان را به مقصد استان خراسان رضوی ترک کرده اند که در مسیر و طی یک عملیات غافلگیرانه توسط کارآگاهان آگاهی دستگیر شدند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: زن جوان با همدستی شوهرش در دو فقره سرقت طلا با خوراندن قرص بیهوشی به مالباختگان اعتراف کرد و در اظهاراتش گفت که وقتی شیشه می کشیدم دیگر چیزی متوجه نمی شدم تا اینکه با همسرم برای سرقت طلاهای پیرزنی که در سال های گذشته نزد او کار می کردم نقشه کشیدیم و دو نفره به محل سکونت او مراجعه کردیم و هنگامی که از او تقاضای غذای محلی کردم او هم پذیرفت اما در آشپزخانه که بودم نقشه خودم را عملی کردم و در ظرف زن و شوهر مواد بیهوشی ریختم که بعد از مدتی از حال رفتند و من هم هفت النگو، یک گردبند، یک جفت گوشواره، دو حلقه انگشتر و دو دستگاه گوشی تلفن همراه را سرقت کردم و با شوهرم از شهرستان فرار کردیم. زن جوان در دیگر اعترافات خود هم گفت که در سرقت دوم وقتی سوار اتوبوس شدم به خانمی که در صندلی مجاور من نشسته بود آبمیوه دادم و او را نیز بیهوش کردم و سپس دست به سرقت طلاهای او زدم و تمام طلاها را در مشهد فروختم.

سردار شجاع اضافه کرد: متهمان با تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و با دستور قاضی پرونده روانه زندان شدند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.