کد مطلب: 25719
تاریخ انتشار : 14 دى 1396 - 09:55
نماز طلب باران ، فردا 9صبح روز جمعه به امامت حجت الاسلام والمسلمین محمد شمس الدین در مصلی امام خمینی " گلزار شهدای گمنام شهرستان بشرویه " اقامه می‌شود.

به گزارش پیام بشرویه ، نماز طلب باران ، 9صبح روز جمعه 15 آذر ماه به امامت  حجت الاسلام والمسلمین محمد شمس الدین در مصلی امام خمینی " گلزار شهدای گمنام شهرستان بشرویه "  اقامه می‌شود.

 

حجت الاسلام بهشتی فر با اعلام این خبر اظهار کرد: ساعت 9 صبح جمعه   برای نزول رحمت الهی و آمدن باران در شهرستان بشرویه  نماز استسقاء یا همان نماز طلب و درخواست نزول باران و رحمت الهی به امامت حجت الاسلام والمسلمین محمد شمس الدین امام جمعه بشرویه برگزار می شود.

 

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی بشرویه در بیان کیفیت نماز باران افزود: نماز باران مثل نماز عید دو رکعت است، در رکعت اول 5 قنوت و رکعت دوم‏ 4 قنوت دارد و بهتر است که با جماعت‏ و مردم برای اقامه این نماز 3 روز روزه بگیرند و با دهان روزه این نماز خوانده شود.

 

وی با بیان اینکه این نماز براى جلب رحمت پروردگار است و بهتر است فرزندان را نیز همراه خود بیاوریم، گفت: در مستحبات نماز امورى ذکر شده که همه حالت رقت و زارى و نیاز بندگان را می‌‏رساند تا جلب رحمت کند و قطعاً خداوند بخشنده و مهربان است و ما وظیفه داریم تا به درگاه خداوند دعا کنیم.

 

بهشتی فر افزود: از عموم مردم مومن شهرستان بشرویه دعوت می شود تا تا ضمن رعایت مستحبات ذکر شده  ساعت 9 صبح در محل مسجد جامع میدان بشرویه تجمع کرده و با حرکت به سمت مصلی شهدای گمنام  مقابل ژمژ بنزین نماز باران را اقامه نمایند.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.