کد مطلب: 25708
تاریخ انتشار : 12 دى 1396 - 12:19
اغتشاشات اخیر در برخی نقاط کشور خیلی زود ، روی واقعی گردانندگان خود را نشان داد و توسط افراد مغرض و هدایت شده آن هم به بهانه اعتراض به گرانی ایجاد شد.

به گزارش پیام بشرویه ، هر سال بر شکوه حماسه نهم دی و عمق بصیرت مردم ایران اسلامی افزوده می گردد و این مهم خاری بر چشم دشمنانی است که سال ها در تلاش هستند تا انقلاب مقتدر ایران اسلامی که با قدرت خود توانست در برابر آنان قد علم کند و کشورهای مظلوم جهان را یاری کند ، به ورطه نابودی بکشانند.

مردم ایران اسلامی با توطئه و دسیسه های دشمنان به خوبی آگاه هستند گاهی در میدان جنگ و هشت سال دفاع مقدس، گاهی ترور شخصیت های برجسته انقلاب، گاهی در حوزه مسائل اقتصادی و تحریم ها و گاهی هم در حوزه مسائل سیاسی و امنیتی و ایجاد فتنه و آشوب در کشور.

همه به خوبی با شیوه کاری منافقان و دشمنان داخلی آشنا هستند و همواره راه کسانی که جیره خوار منافقان شده اند با مردم انقلابی ایران اسلامی جداست و این راه جدا را خود مردم در حماسه نهم دی به دشمنان نشان دادند  و اما بار دیگر دست های کثیف استکبار و منافقان از پشت پرده اغتشاشات اخیر در کشور دیده می شود ، اغتشاشاتی که نه تنها رنگ و بوی اعتراض مردمی نداشت بلکه تمام ارزش های معنوی و مادی مردم ایران اسلامی را نشانه گرفت از کشتن مردم این سرزمین تا هتک حرمت به مقدسات دینی، ولایت فقیه و به آتش کشیدن پرچم کشورمان تا تخریب اموال مردم!

 

اغتشاشات اخیر در برخی نقاط کشور خیلی زود ، روی واقعی گردانندگان خود را نشان داد و  توسط افراد مغرض و هدایت شده آن هم به بهانه اعتراض به گرانی ایجاد شد.

آشوب هایی که به اسم مطالبه مردم و به کام دشمنان اسلام ، در حال انجام است ضررهای زیادی به مردم و اموال انها،و بیت المال زده  و چند نفری جان خود را از دست داده اند

 

"ملوک نظر زاده " در گفتگو با خبرنگار پیام بشرویه با اشاره به اینکه ،نحوه مطالبه گری  با آشوب گری بسیار متفاوت است گفت: به نظرمن بایدتمام مطالبات مردم فقط درنشست مصالحت آمیزحل شودوتعرض به امؤال عمومی وهمچنین بیت المال یکی ازتوصیه های آمریکاودشمنان ایران واسلام است ومردم بایدآگاه باشند که گول جریان فتنه رانخورند.

 

مشاور امور بانوان فرمانداری بشرویه افزود: با وجود مجلس شورای اسلامی ونمایندگان مجلس وهمچنین با وجود ظرفیت شورای اسلامی شهروروستامردم  برای بیان مشکلات و اعتراضات خود بانمایندگان خود در ارتباط باشند.

 

وی با تاکید بر اینکه باید به خواسته های بحق مردم پاسخ مناسب داده شود گفت: باید به خواسته های مردم البته به حق آنان گوش فرا داده وچاره ای برای آن بیاندیشند

 

نظر زاده ، برخورد قاطع با آشوب گران و برهم زدنگان نظم عمومی را نیز خواستار شد و گفت: با تمامی کسانی که امنیت ملی وامنیت جامعه رابرهم میزنند باید طبق قانون برخوردشود .

 

این بانوی فعال اجتماعی بشرویه، ساماندهی شبکه های اجتماعی را هم امری مهم برشمرد و گفت:  اگر کلا این شبکه اجتماعی جمع شود شاید خیلی ازمعضلات اجتماعی نیز حل شود یا حداقل با نظارت کامل باشد .

 وی ضمن محکومیت شدید ، آشوب گران در تخریب اموال عمومی و به آتش کشیدن پرچم کشورمان گفت: به هیچ وجه به عنوان یک فردمسلمان وایرانی آتش زدن پرچم وهمچنین عکس شهدا که نمود جمهوری اسلامی ایران وهشت سال دفاع مقدس می باشد رانمی پزیرم وامیدوارم بامسببین این موضوع برخوردشدیدشود.

 

نظر زاده تصریح کرد: به عنوان یه فردکوچک ازجامعه ازتمام مردم میخواهم که گول کشورهای معاند و فریبکار رانخورده وتمام مشکلات رابا جوی آرام حل نمایندچراکه این حکومت اسلامی حاصل خون بسیاری ازجوانان ماست که جایشان بین خانواده هاومردم خالیست هرچندبه نظرمن این نیزبگذردومردم ایران این جریان را نیزباسربلندی وسرافرازی طی میکنند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.