کد مطلب: 25669
تاریخ انتشار : 26 آذر 1396 - 16:54
ارسال دهمین محموله کمک های مردمی بشرویه از بافت لباس گرم تا خشکبار برای مدافعان حرم صورت گرفت.

به گزارش پیام بشرویه ، 

کشتار وحشیانه مردم شیعه و سنی در یمن ، سوریه و عراق به دست تکفیری های وحشی داعش در سال های اخیر با هدف نابودی اسلام صورت گرفت ولی ایران اسلامی در میان این آشوب ها در امنیت کامل به سر می برد که مرهون خون شهدا هستیم.

خوشبختانه روحیه انقلابی مردم بشرویه و همت آنان برای کمک به جبهه های مقاومت موجب شده تا کمک به رزمندگان اسلام همچون دوران دفاع مقدس با شور و شعف باشد.

ارسال دهمین محموله کمک های مردمی بشرویه از بافت لباس گرم تا خشکبار برای مدافعان حرم، باعث افتخار است و بافت البسه توسط بانوان بشرویه برای رزمندگان یکی از بهترین افتخارات محسوب میشود.

هادی حسینی نژاد در گفتگو با خبرنگارپیام بشرویه با اشاره به ارسال محموله کمک های مردمی به جبهه های مقاومت بیان کرد:طرح معنوی کمک به رزمندگان اسلام که به همت جشنواره مردمی فیلم عمار در بشرویه هر سال رونق بیشتری می یابد  علاوه بر حمایت از رزمندگان اسلام ، موجب آشنایی  بیشتر شرکت کنندگان در این طرح معنوی  با زندگی و آرمان‌های شهدای مدافع حرم شده است.

مسول جشنواره مردمی فیلم عمار شهرستان بشرویه افزود: مردم خیرمند بشرویه بویژه بانوان متدین این شهرستان از همان ابتدای کار با حضور خود در مساجد و مکان های مذهبی به بافت البسه و بسته بندی خشکبار برای رزمندگان اسلام پرداختند.

وی تصریح کرد:از ابتدای فعالیت جشنواره مردمی فیلم عمار در بشرویه تا کنون تعداد ۱۰ محموله کمک های مردمی شامل البسه، خشکبار، اقلام ورزشی به جبهه های مقاومت ارسال شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه در دهمین  مرحله تعداد قابل توجهی البسه بافته شده توسط بانوان بشرویه ارسال شده گفت: با همت بانوان بسیجی،محموله البسه گرم بافته شده و ارسال گردید.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.