کد مطلب: 25666
تاریخ انتشار : 25 آذر 1396 - 14:37
فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه از نجات پنج کویرنورد که با خودرو در کویر این شهرستان گرفتار شده بودند توسط ماموران پاسگاه عملیاتی نیگنان خبر داد.

به گزارش پیام بشرویه ، 

فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه از نجات پنج کویرنورد که با خودرو در کویر این شهرستان گرفتار شده بودند توسط ماموران پاسگاه عملیاتی نیگنان خبر داد.
، سرهنگ "فولادی"در تشریح این خبر گفت:با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر گرفتار شدن پنج گردشگر با دو دستگاه خودرو در رمل و درخواست امداد رسانی ، یک تیم از ماموران پاسگاه عملیاتی نیگنان به کویر اعزام شدند.

وی اظهار داشت:با توجه به این که موقعیت دقیق افراد گرفتار شده در کویر در دست نبود تمامی مسیرهای فرعی محدوده اعلامی بررسی شد که نهایتا بعد از حدود سه ساعت جستجو ،کویر نوردان در محدوده "حوض علی جمال" در سه کیلومتری یکی از مسیرهای فرعی خاکی مشاهده شدند و با تلاش ماموران خودروها از رمل خارج و با توجه به صعب العبور بودن قسمتی از مسیر ،با کمک یک دستگاه خودرو کمک دار محلی خودرو ها به مسیر جاده هدایت شدند. 

 فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه افزود: این گردشگران که غیر بومی بودند به دلیل وسعت منطقه و عدم همراهی راهنمای محلی راه خود را گم و گرفتار رمل های بیابان شده بودند. 

سرهنگ فولادی ضمن توصیه به گردشگران جهت بازدید از کویر بشرویه گفت:به دلیل گستردگی کویر بدون همراه داشتن راهنمای محلی که اشراف کامل به این منطقه دارند از سفر خودداری کنند .

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.