اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25626
تاریخ انتشار : 11 آذر 1396 - 15:02
امام جمعه بشرویه با تقدیر از بانوان فعال درکارگاه قالی بافی عتبات عالیات شهرستان بشرویه افزود: هر کسی در کشتی نجات امام حسین سوار شود به سر منزل مقصود خواهد رسید و کار بافندگان قالی عتبات عالیات دارای اجر بسیار بالایی است .

به گزارش پیام بشرویه ، "حجت الاسلام والمسلمین محمد شمس الدین " ظهر امروز در آیین اختتامیه بافت دو تخته فرش 18 متری توسط هزار بانوی بشرویه ای در کارگاه قالی بافی ستاد عتبات عالیات این شهرستان  با اشاره به تحقق وعده های الهی خاطر نشان کرد:جمهوری اسلای ایران قریب به  ۴۰ سال در مقابل استکبار ایستاده است و در برابر تمام  دشمنان اسلام که  هجمه اوردند واز هشت سال جنگ تحمیلی تا ترور شخصیت ها و تحریم ها را اعمال کردند به پیروزی رسیدیدند.

امام جمعه بشرویه افزود: در مسیر پیروزی صبر و استقامت راهکار است آنچنان که دیدیم رزمندگان اسلام در برابر داعشی ها ایستادند  و گروهک وحشی داعشی ها که تا نزدیک مرزهای ایران آمده بودند با استقامت یک پارچگی و مقاومت طومار آنان در هم پیچیده شد.

 

وی با تاکید بر اینکه مقاومت در برابر استکبار، تنها راه نجات مسلمانان جهان است گفت: هر کجا مقامت کردیم دشمنان عقب نشستند و این درس بزرگ را از امام حسین گرفته ایم و نور حسینی را نیز امروز در جهان میبینم .

 

شمس الدین با تقدیر از بانوان فعال درکارگاه قالی بافی عتبات عالیات شهرستان بشرویه افزود: هر کسی در کشتی نجات امام حسین سوار شود به سر منزل مقصود خواهد رسید و کار بافندگان قالی عتبات دارای اجر بسیار بالایی است .

امام جمعه بشرویه افزود:  حضور هزار بانوی ولایی بشرویه در کارگاه قالی بافی ،افتخار بزرگی برای بشرویه است و این خود دارای ثواب بزرگی در پیشگاه خداوند می باشد و گره هایی که بر تار و پود این فرش ها زده می شود ،دریای بزرگی برای  ترویج فرهنگ حسینی است که  جاری و ساری شده است و باید قدر این را بدانید و حتی با وضو در پشت این دار قالی ها حاضر شوید.

 

وی همچنین از  خانواده مرحوم خاکساری که فضا را برای ایجاد کارگاه در اختیار گذاشته اند تقدیر کرد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.