اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25623
تاریخ انتشار : 11 آذر 1396 - 13:59
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات بشرویه افزود: تا پایان سال 95 ، به همت بانوان شهرستان بشرویه تعداد ۸ تخته فرش بافته شده است و اکنون نیز قریب به ۷تخته در حال بافت است.

به گزارش پیام بشرویه ، "حجت الاسلام علی اکبر حدادیان" ظهر امروز در مراسم  اتمام بافت دو تخته فرش 18 متری کارگاه قالی بافی ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان بشرویه که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد با تقدیر از فعالیت های معنوی و خداپسندانه بانوان بشرویه در مسیر زنده نگه داشتن فرهنگ حسینی بیان کرد: بانوان  شهرستان بشرویه با نهایت عشق و علاقه در کارگاه های قالی بافی عتبات عالیات شهرستان بشرویه حضور فعال دارند.

 

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات بشرویه  افزود: تا پایان سال 95 ، به همت بانوان شهرستان بشرویه تعداد ۸ تخته فرش بافته شده است و اکنون نیز قریب به ۷تخته در حال بافت است.

وی با اشاره به مشارکت بالای بانوان شهر و روستا بیان کرد: قریب به هزار بانوی روستایی و شهرهای بشرویه و ارسک در کارگاه های قالی بافی مشارکت دارند و بیشتر بافت قالی در کارگاه مرکزی که به همت خانواده خیر محترم مرحوم آقای خاکساری راه اندازی شده ، صورت می گیرد و همچنین در شهر ارسک ، روستاهای مجد، خانیک ،یگی  و خدافرید کارگاه زده شده  است.

 

حدادیان  با اشاره به اینکه کارگاه های قالی بافی عتبات عالیات بهترین منبع درامد زایی در جهت بازسازی عتبات عالیات است  گفت: تنها منبعی که برای عتبات عالیات به خوبی کار میشود همین کارگاه ها می باشد که همچون چشمه جاری می ماند 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.