اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25606
تاریخ انتشار : 5 آذر 1396 - 14:30
پیشکسوت عرصه ایثار و شهادت گفت:برخی که دنبال این هستند تا امریکا را به کشور برگردانند، بدانند ما امریکا را از کشور بیرون کرده ایم و تمام در و پنجره کشور را با هزاران شهدا و دست و پا و جان قطع شده جانبازان بسته ایم که دیگر امریکا پایش به این کشور باز نشود.

به گزارش پیام بشرویه ، صبح امروز "سرهنگ برزگر" در همایش بزرگ " شکوه مقاومت " که به مناسبت سالگرد  تشکیل بسیج مستضعفین با حضور بی نظیر بسیجیان شهرستان بشرویه در محل هیئت مهدیه این شهرستان بزرگ شد با گرامیداشت این مناسبت بزرگ خاطر نشان کرد:امروز آثار بزرگ تشکیل بسیج در کشورهای دیگر را به خوبی می بینیم.

 

پیشکسوت عرصه ایثار و شهادت با اشاره به عوامل اوج گیری بسیج در دنیای امروز گفت: از مهمترین عامل پیروزی و اوج گیری بسیج در کل دنیا،ایمان و عمل صالح است چرا که دشمنان دارای امکانات نظامی بیشتری هستند ولی آن اعتقاد بزرگ الهی را ندارند.

 

 

وی افزود: عامل دوم تبعیت از امام و رهبری است که باعث پیروزی در برابر دشمنان میشود و آنقدر قرب و منزلت پیدا کرده اند مسلمانان دیگر کشورها  حتی اسم فرزندان خود را به نام شخصیت های برجسته کشورمان نام می گذارند.

 

 برزگر با انتقاد از رفتار برخی در داخل کشور در جهت اعتماد به دشمنان گفت: استکبار را نباید دست کم گرفت و برخی ها که با استبکار دست دادند، به فکر این نبودند که دشمن هیچ گاه  از دست دادن خیر و دوستی ندارد.

 

پیشکسوت عرصه ایثار و شهادت  افزود: انانی که با دشمنان دست دادند و قدم زدن به فکر خون شهدایی نبودند که زیر سلاح های بزرگ همین استکبار در خاک و خون غلتیدند.

 

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در و پنجره این کشور با خون شهدا و جانبازان بر روی استکبار بسته شده است گفت: برخی که دنبال این هستند تا امریکا را به کشور برگردانند، بدانند ما امریکا را از کشور بیرون کرده ایم و تمام در و پنجره کشور را با هزاران شهدا و دست و پا و جان قطع شده جانبازان بسته ایم که دیگر امریکا پایش به این کشور باز نشود.

 

 برزگر افزود: از امروز تصمیم بگیریم که فرمایشات رهبری را به درستی عملیاتی کنیم و موفقیت ها را بررسی کنیم تا ببینم کشور به چه دستاوردهای بزرگ تری خواهد رسید چرا که این مدیریت علوی است و تا کنون هر کجا که تبعیت کرده ایم به پیروزی رسیده ایم.

 

پیشکسوت عرصه ایثار و شهادت  با اشاره به دیگر عوامل مهم  اوج گیری بسیج  گفت: عامل دیگر پیروزی بسیج در دنیا، داشتن نیروهای بسیجی دارای بصیرت است و برخی ها  که خودشان را بسیجی دانستند  ولی در مقابل حوادث انقلاب اسلامی بی تفاوت بوده و سکوت کردند ، باید به دنبال بصیرت باشند.

وی ، داشتن وحدت را بسیار مهم برشمرد و گفت:مراسم باشکوه اربعین  که با حضور میلیون ها نفر هر سال برگزار می شود  حاصل آگاهی، بصیرت افزایی و بسیج مسلمانان جهان است  که برای این مهم، حفظ وحدت نیز لازم است.

 

برزگر افزود:شناخت دشمن از مهمترین درس های بزرگ بصیرت شناسی است و کسانی که نتوانند دشمن را به خوبی بشناسند راه به گمراه میبرند و باید بدانیم اولین هدف دشمن،بعد از پیروزی ، تضعیف روحیه مقاومت و پایداری است آن هم نه از طریق جنگ ،بلکه تخریب وحدت و اختلاف بین شیعه و سنی  می باشد که در اربعین نیز همین نقشه را در پیش گرفته بودند که موفق نشدند.

 

 

پیشکسوت عرصه ایثار و شهادت  القا روحیه ضعف و نا امیدی در بین مردم و بویژه جوانان، را روش دیگر دشمن دانست و گفت: برخی آدم ها وجود دارند که میخواهند با شعار سرایی ها جوانان را از مسیر اصلی  منحرف کنند که نمونه آن را در شعارهای" نه عزه نه لبنان" دیدیم ولی نتیجه آن پیروزی بزرگ  جبهه مقاومت بر سیطره داعش شد .

 

وی با توصیه به جلوگیری  رفتارهای بی اخلاقی در جامعه گفت: بی بند و باری اخلاقی در جامعه از دیگر روش های دشمنان داخلی برای ضعیف کردن روحیه جوانان و نا امیدی در جامعه است که باید جوانان مراقب باشند که در دام بی بند و باری اخلاقی گرفتار نشوند چرا که تنها راه درست زندگی الگو گرفتن از شهدا است.

 

 برزگر افزود: تحمیل روحیه تجمل گرایی از دیگر اسیب های بزرگی است که خود زمینه ساز ایجاد جدایی از مسیر واقعی می شود .

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.