اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25597
تاریخ انتشار : 4 آذر 1396 - 15:40
صبح امروز همایش استانی منع خشونت علیه زنان با حضور مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی و شرکت کنندگان از شهرستان های مختلف استان در محل سالن شهید مفتح شهرستان بشرویه برگزار شد.

به گزارش پیام بشرویه ، صبح امروز همایش استانی منع خشونت علیه زنان با حضور مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی و شرکت کنندگان از شهرستان های مختلف استان در محل سالن شهید مفتح  شهرستان بشرویه برگزار شد.

 

 

در این همایش "  علی رضا زمان زاده"  با اشاره به اهمیت حفظ کانون خانواده در فرهنگ دین اسلام گفت: یکی از موضوعاتی که همواره در خشونت هاطرح میشود عدم داشتن زمینه باوهای دینی است.

فرماندار بشرویه به  فرهنگ اصیل شهرستان بشرویه اشاره کرد و افزود: مردم شهرستان بشرویه از گذشته و بنا بر قدمت اصیل این شهرستان  تا کنون دارای پایگاه مهم دینی بوده اند که این مهم  سبب شده که کمترین اسیب های اجتماعی را داشته باشیم.

 

وی با تاکید بر اینکه باید فرهنگ سازی در خصوص حفظ جایگاه خانواده صورت گیرد بیان کرد: آنچه مهم است نگه داشت خانواده در آرامش است که پایگاه اورژانس اجتماعی  به یکی از وظائف خود در این حوزه   عمل می کند.

 

گفتنی است محورهای این همایش بررسی علل و عوامل خشونت علیه زنان، نقش اموزه های دینی در پیشگیری از خشونت علیه زنان،نقش فضای مجازی در ایجاد خشونت علیه زنان،نقش اعتیاد در ایجاد خشونت علیه زنان،راهکارهای کنترل و کاهش خشونت علیه زنان،نقش سازمان های مردم نهاد در حامیت از زنان خشونت دیده،تاثیر اقدامات اجتماعی محور  در کنترل و کاهش خشونت علیه زنان  می باشد.

 

 در این همایش شرکت کنندگان مقالات خود را ارائه دادند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.