اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25574
تاریخ انتشار : 30 آبا 1396 - 12:35
امام جمعه موقت بشرویه با اشاره به شاخصه های بسیجی واقعی گفت: استقامت، پایداری ،شهامت ،ایثار و فداکاری مشخصه بسیجیان واقعی است و عاشقان شهادت هستند که از جان دادن در راه ارزش های اسلام و انقلاب هراسی ندارند.

به گزارش پیام بشرویه ، "حجت الاسلام علی اکبر حدادیان" صبح امروز  در مراسم دیدار بسیجیان و مسولان با امام جمعه شهرستان بشرویه با گرامیداشت هفته با برکت بسیج خاطر نشان کرد:باید دید بسیج و بسیجیان چه کرده اند که امام راحل آنان را لشگر مخلص خداوند خطاب میکنند و رهبر عنوان میکنند تا بسیجیان هستند دشمن نمی تواند ضربه ای به نظام بزند.

 

 امام جمعه موقت بشرویه افزود: دشمنان معتقدند در هر حرکتی که بسیج پا به میدان بگذارد بی شک پیروز است  و بسیج یک فرهنگ است که منحصر به امروز نیست و حفظ و تداوم فرهنگ و منش بسیجی بسیار مهم است.

 

 وی با اشاره به اینکه بسیج همواره پیروز میدان است گفت: هر کجا بسیج وارد میدان شود و حرکت های مردمی مصمم شوند به هدف خود میرسند و این مهم را در نابودی گروه تروریستی داعش میتوان دید.

 حدادیان تصریح کرد: آنچه در بسیج موجب رسیدن به هدف میشود دل کنندن از زندگی دنیوی و رسیدن به مرحله حق الیقین است که بجز قرب الهی هدفی ندارند.

 

 امام جمعه موقت بشرویه با اشاره به شاخصه های بسیجی واقعی گفت: استقامت، پایداری ،شهامت ،ایثار و فداکاری مشخصه بسیجیان واقعی است  و عاشقان شهادت هستند که از جان دادن در راه ارزش های اسلام و انقلاب هراسی ندارند.

 

وی افزود: تاریخ انقلاب اسلامی تجدید حیات اسلام است که بسیجیان حافظ دستاوردهای این انقلاب بزرگ هستند و می بینیم بسیجیان بخاطر اسلام از همه خواسته های دنیوی نیز میگذرند و جانانه در میدان عمل حاضرند برخلاف عده ای دیگر که به خاطر تامین زندگی خود فقط اسم اسلام را به زبان می آورند.

 

حدادیان با تقدیر از فعالیت های مخلصانه بسیجیان گفت:در هر معرکه ای که دشمنان قصد فتنه داشتند بسیجیان  با حضور خود اتش فتنه را خاموش کردند و این سعادت بزرگی است که بسیجی بودن یک افتخار بزرگ برای رهبر انقلاب باشد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.