اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25527
تاریخ انتشار : 17 آبا 1396 - 14:17
فرماندار بشرویه گفت:هر یک از اداراتی که به بسیج سازندگی تعهداتی داده اند باید به تعهدات خود عمل کنند.

به گزارش پیام بشرویه ، "علی رضا زمان زاده " صبح امروز در نشست پشتیبانی طرح هجرت 3 بسیج سازندگی بشرویه با تاکید بر اجرای تعهدات ادارات به بسیج سازندگی گفت: هر یک از اداراتی که به بسیج سازندگی تعهداتی داده اند باید به تعهدات خود عمل کنند و در راستای اجرای طرح های عمرانی و ساخت خانه محرومان تحت پوشش نهادها ، بسیج سازندگی کار را بر عهده گرفته و تامین مصالح بر عهده نهاد مربوطه می باشد.

 

  فرماندار بشرویه با اشاره به اینکه جهاد سازندگی فرهنگ کارو  تلاش را در بین جوانان نهادینه کرده گفت: اردوهای جهادی باعث شده تا  فرهنگ کار و تلاش در بین جوانان و نوجوانان ترویج گردد .

 

وی افزود: یکی دیگر از ثمرات اقدامات موثر بسیج سازندگی اجرای طرح ها در راستای حمایت از جامعه هدف بخصوص قشر محروم و نیازمند می باشد.

 

زمان زاده با اشاره به اینکه حمایت از خانواده هایی که توان کار ندارند باید از اهداف بلند مدت بسیج سازندگی باشد گفت: حمایت از خانواده هایی که توان و استطاعت کار را ندارند و به نوعی زمین گیر شده اند از اهداف بلند مدت و برنامه‌های  طرح های اردوهای جهادی باشد.

 

فرماندار بشرویه با تاکید بر اینکه درخواست ها برای اقدامات جهادی بسیج سازندگی در روستاها با برنامه و کارشناسی شده ضورت گیر گفت: گاها برخی درخواست ها ساکنان روستاها برای توسعه و  اشتغال پایدار بروز نیست که باید در به‌روزرسانی داشته‌های موجود در روستاهای تلاش شود تا از آنچه که موجود است بهترین بهره برداری را داشت .

 

وی افزود: تلاش در حوزه فرهنگ‌سازی خانواده‌های روستایی از دیگر برنامه های پیش روی بسیج سازندگی باشد.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.