اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25525
تاریخ انتشار : 17 آبا 1396 - 13:38
فرمانده سپاه شهرستان بشرویه افزود : یکی از مهمترین برنامه‌های اردوی طرح هجرت ۳ کمک به کشاورزان در برداشت محصولات میباشد که برگزاری اردوی یک روزه با حضور ۲۲۰ نفر در طرح برداشت محصول و قالی بافی از جمله این طرح ها می باشد .

به گزارش پیام بشرویه ،صبح امروز "سرگرد پاسدار علی خبازی" در نشست پشتیبانی  طرح هجرت 3 شهرستان بشرویه که در محل فرمانداری این شهرستان با حضور مسئولان برگزار شد با اشاره به آثار بسیار خوب اجرای طرح هجرت در سطح شهر و روستا ها خاطرنشان کرد:  در شهرستان بشرویه با تعامل و هماهنگی لازم که بین ادارات وجود دارد اردوهای مختلف طرح هجرت ۳ در سطح شهر و روستا برگزار می‌شود که ثمرات بسیار خوبی را در راستای فعالیت این طرح مشاهده کرده‌ایم.

 

 فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان بشرویه افزود : یکی از مهمترین برنامه‌های اردوی طرح هجرت ۳ کمک به کشاورزان در برداشت محصولات میباشد که برگزاری اردوی یک روزه با حضور ۲۲۰ نفر در طرح برداشت محصول و قالی بافی  از جمله این طرح ها می باشد .

 

 وی خاطرنشان کرد:  برگزاری اردوی سه روزه با حضور ۲۷ جهادگر در عرصه‌های خدمات‌رسانی و عمرانی،  برگزاری اردوی ۱۰ روزه با حضور ۷۶ نفر از جهادگران در عرصه های عمرانی، آموزشی و خدمت‌رسانی ، اجرای اردوی ۱۰ روزه در روستاها با هدف خدمت رسانی در حوزه پزشکی از جمله طرح های اجرا شده در سال جاری می باشد.

 

خبازی با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از جهادگران شرکت کننده در طرح های هجرت ۳ بیان کرد: در نظر داریم تا از عزیزان شرکت کننده در اردوهای جهادی در طی هفته بسیج تجلیل داشته باشیم و همچنین تشکیل شورای هماهنگی جهادگران نیز در دستور کار قرار دارد .

 

فرمانده سپاه بشرویه تصریح کرد:  در سال ۹۶ طرح های مختلفی اجرا شده و همچنین  طرح اعتلای سازندگی را  نیز تشکیل خواهیم داد که هدف اصلی آن تقویت ارزش‌های انقلاب اسلامی و سوق دادن جوانان به سوی مکان های مذهبی می باشد.

 

وی افزود:  در زمینه تربیت انقلابی و دینی نوجوانان و جوانان باید کارهای خوبی صورت بگیرد که در همین راستا در اجرای طرح‌های اردوهای جهادی وضعیت خوبی داریم و باید به بهترین وضعیت نیز ارتقا یابد.

 

خبازی با تأکید بر اینکه باید اردوهای جهادی در منطقه هدف اجرای گردد بیان کرد : اردوهای جهادی ۷۰ درصد آن درمنطقه هدف باید برگزار شود .

 

فرمانده سپاه بشرویه با اشاره به اهداف طرح اعتلا بیان کرد: در حال حاضر گروه های جهادی سطح بندی نیست که در طرح اعتلاء باید سطح بندی صورت گیرد  و گروه‌های جهادی قرار است در تمام فصول سال فعالیت کنند و ارتباط خوبی با مردم بگیرند که این  سطح بندی گروههای جهادی نیز انجام شده است.

 

 وی خاطرنشان کرد:  طرح اعتلا طرح بسیار خوبی است و ابتدا باید زیرساخت‌های لازم برای اجرای طرح از جمله مسئله محرومیت را دارا باشد.

 

خبازی از مسئولین ادارات و نهادها که حمایت خوبی از برنامه‌های طرح هجرت ۳ داشتند قدردانی کرد.

 

 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.