اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25515
تاریخ انتشار : 16 آبا 1396 - 13:59
فرماندار بشرویه گفت:اعتبارات سال جاری برای پروژه نمیه تمام مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی از محل اعتبارات ۲۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است .

به گزارش پیام بشرویه ، صبح امروز " علی رضا زمان زاده " در دیدار هنرمندان بشرویه با فرماندار با گرامیداشت فرارسیدن  اربعین حسینی خاطرنشان کرد :  این همایش بزرگ جهانی تاثیر بسیار زیادی در تحکیم مبانی اعتقادی دارد .

 

فرماندار بشرویه در خصوص فعالیت‌های هنری در شهرستان‌ هم گفت : مجموعه فرمانداری در تمامی حوزه ها فعالیت کرده  و موارد و مشکلات شهرستان را در نظر دارد.

 

وی  خاطر نشان کرد: فرمانداری بشرویه دغدغه فرهنگی و اجتماعی  دارد و در طرح موضوعات و مشکلات مصمم هستیم که مشکلات را حل کنیم ولی برخی مشکلات زمان‌بر است.

 

زمان زاده در خصوص  پیش بینی اعتبارات  برای پروژه نیمه تمام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هم توضیح داد: اعتبارات سال جاری برای پروژه نمیه تمام مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی از محل اعتبارات ۲۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است .

 

فرماندار  افزود:  برای سالن آمفی تئاتر مجموعه فرهنگی و ارشاد اسلامی پیگیر تامین زمین در جوار این مجموعه هستیم.

 

 وی با اشاره به کاهش اعتبارات عمرانی گفت:  با توجه به فشار تحریم ها از سال ۹۲ اعتبارات عمرانی بسیار کاهش یافته  است.

زمان زاده خاطرنشان کرد : اعتبارات شهرستان بر مبنای شاخص های تعیین شده از جمله جمعیت ، وسعت و محرومیت توضیح می شود در سال جاری ۲۶ میلیارد تومان اعتبار توزیع شده و امیدواریم در تخصیص آن  بشرویه، بیشترین ها  را به خود اختصاص دهد .

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.