اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25491
تاریخ انتشار : 9 آبا 1396 - 13:56
با فرا رسیدن هفته بسیج دانش آموزی،‌برنامه های مختلفی متناسب با این هفته به همت بسیج دانش آموزی شهرستان بشرویه در حال اجرا می باشد .

به گزارش پیام بشرویه ، با فرا رسیدن هفته بسیج دانش آموزی،‌برنامه های مختلفی متناسب با این هفته به همت بسیج دانش آموزی شهرستان بشرویه در حال اجرا می باشد .

از جمله برنامه های شاخص این هفته می توان به  هم اندیشی نخبگان علمی، هنری و ورزشی با فرمانده سپاه بشرویه، تجلیل از دانش آموزان نخبه بسیجی در عرصه های ورزشی، علمی، هنری و قرانی ، دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری با حضور دانش آموزان بسیجی در مزار شهدا  اشاره کرد.

 

همچنین برنامه کوهپیمایی دانش آموزان واحد های مقاومت پیشگام ، یادواره شهدای دانش آموز شهرستان، دو رهروان شهدای دانش آموز ، سخنرانی یکی از دانش آموزان بسیجی پیشگام قبل از خطبه های نماز جمعه ، حضور سازمان یافته دانش آموزان بسیجی همراه با نماد سازمانی وتشکیل حلقات صالحین قبل از نماز جمعه و حضور سازمان یافته دانش آموزان در مراسم روز ملی مبارزه با  استکبار  جهانی از دیگر برنامه های شاخص پیش بینی شده است که در طول این هفته اجرا خواهد شد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.