اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25490
تاریخ انتشار : 9 آبا 1396 - 11:51
در این نماهنگ داستانک مبارزه نیروهای مردمی و نظامی مدافع حرم و دستگیری داعش که توسط گروه طراحی و اجرا شد.

به گزارش پیام بشرویه ، گروه فرهنگی و هنری نصر من الله شهرستان بشرویه ( خراسان جنوبی) در راستای اقدامات فرهنگی و هنری خود نماهنگ ارزشی با نام « فاتحان» کاری از هنرمند ارزشی کشورمان جناب آقای حامد زمانی در قالب فلش موب که حاصل تلاش دو ماهه بیش از 30 نفر از نوجوانان‌و‌جوانان ‌شهر کویری ‌و تاریخی ‌بشرویه‌ بوده ‌بابروز ترین تکنیک‌های فیلم‌برداری را تهیه و تدوین نموده است.

در نماهنگ ارزشی «فاتحان»  که بازخوانی و یا فلش موب از اثر ارزشمند هنرمند ارزشی کشورمان آقای حامد زمانی با عنوان فاتحان است که توسط گروه فرهنگی هنری ‌نصر من ‌الله شهرستان بشرویه اجرا شد. در این نماهنگ داستانک های کوچکی قرار گرفت و در خصوص لوکیشن های اجرای فلش موب هم گزینش و با توجه به استعداد های خوب و منحصر به فرد شهر‌تاریخی‌بشرویه با توجه به منطقه توریستی و تاریخی آن، از کویر به عنوان اصلی‌ترین موقعیت که به طُرقی هم با بحث عطش، استقامت و نیز بصورت جزئی با موضوع حماسه کربلا و نیز عراق همسویی دارد. یکی دیگر از اماکن مورد استفاده جهت اجرای لب خوانی بافت ارزشمند و تاریخی بشرویه است که با حضور مردم بشرویه است که نشان دهنده جاری و ساری بودن روح زندگی در منقطه بافت تاریخی و کهن بشرویه است.

داستانک مبارزه نیروهای مردمی و نظامی مدافع حرم و دستگیری داعش که توسط گروه طراحی و اجرا شد.

داستانک میثاق با شهدای گمنام  نیز از دیگر مواردی است که در بدنه نماهنگ قرار گرفته است.

همانطور که مشخص است در ابتدای داستان پرچمی مزین به عنوان و نام گروه، پس از زیارت مزارشهدا به گروه تحویل و در پایان هم به منظور نشان دادن دنباله دار بودن کار گروه دوباره تحویل گرفته می شود.

وبسایت گروه:   http://nasrboshband.ir

 

دانلود نماهنگ با بالاترین کیفیت ( اینجا)

 

 

نظرات کاربران

احسنت خیلی زحت کشیده بودید
آفرین بر عزیزان دلم با این کار زیبا
خیلی خوب بود...!ان شاءا... با تلاش بیشتر،بهتر هم میشه...آجرک الله!
ماشاا... افتخاری است برای شهرمان با این جوانان و نوجوانان برومند و مایه مباهات برای ما میباشد اجرتان با بی بی زینب کبری ش و تشکر ا ز تمام زحمات شما و دستندر کاران .

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پربیننده ترین مطالب