کد مطلب: 25484
تاریخ انتشار : 8 آبا 1396 - 12:52
مدیر آموزش و پرورش بشرویه گفت: هدف از المپیاد ورزشی درون مدرسه ای، افزایش سطح سلامت ،مهارت های تربیت بدنی و افزایش نشاط و شادابی در محیط مدارس است.

به گزارش پیام بشرویه ، چهارمین دوره المپیاد درون مدرسه ای صبح امروز در مدارس بشرویه و به صورت نمادین در دبستان ام الشهدا  با حضور مسولان  استانی و شهرستانی برگزار شد.

 

در حاشیه این مراسم "علیرضا رضوانیان" بااشاره به اهمیت فرهنگ سازی جایگاه ورزش در جامعه و مدارس بیان کرد: ورزش به عنوان  یکی از محورهای مهم اموزش و پرورش تاثیر زیادی در ایجاد روحیه نشاط و شادابی دارد

 

مدیر اموزش و پرورش بشرویه خاطر نشان کرد: ورزش میتواند تاثیر زیادی در کاهش بیماری ها در سطح جامعه داشته باشد.

  

وی با اشاره به اهداف طرح المپیاد درون مدرسه ای بیان کرد:  هدف از المپیاد ورزشی درون مدرسه ای، افزایش سطح سلامت ،مهارت های تربیت بدنی و افزایش نشاط و شادابی در محیط  مدارس است.

 

رضوانیان افزود: در طرح المپیاد درون مدرسه ای، مداررس می توانند به اجرای ورزش های مورد تائید و همچنین بومی سازی وزش بپردازند.

مدیر اموزش و پرورش بشرویه با تاکید بر ترویج ورزش همگانی در سطح شهرستان افزود: روحیه ورزشی باید در بین تمام اقشار بوجود اید و فضایی فراهم گردد که ورزش به عنوان یک اصل مهم در جامعه مطرح شود 

 

گفتنی است دانش آموزان در مراسم رژه المپیاد درون مدرسه ای با محور گرامیداشت شهدای مدافع حرم "یادبود شهید محسن حججی " و همچنین  بستن سردست نماد پرچم ایران بر دستان خود،این مراسم را آغاز کردند.

در  این مراسم، سوگند نامه المپیاد دورن مدرسه ای قرائت شد.

هفت سنگ،حلقه زنی،طناب زنی، اسکیت  و بازی های  بومی  بخشی از مسابقات ورزشی اجرا شده در المپیاد درون مدرسه ای  است.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.