اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25481
تاریخ انتشار : 7 آبا 1396 - 19:27
مدیر سابق تعاون روستایی خراسان جنوبی گفت:باید پنجره ای برای خرید محصولات کشاورزی و فروش آنها درخارج از کشور باز شود تا بتوانیم محصولات استان را صادر و به فروش برسانیم.

به گزارش پیام بشرویه ، محسن اسفندیاری مدیر سابق سازمان تعاون روستایی خراسان جنوبی امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرسازمان تعاون روستایی خراسان جنوبی،اظهار کرد: در طول سال های اخیر اقدامات خوب و شایسته ای در حوزه تشکل های بخش کشاورزی و خرید محصولات کشاورزی انجام شده است.

وی از خرید تضمینی 7 هزار و 500 تن جو و 124 تن کلزا از کشاورزان استان طی شش ماهه نخست امسال خبر داد و افزود: همچنین درمدت مذکور، توسط 22 مرکز خریدگندم،16 هزار تن گندم به صورت تضمینی از کشاورزان خراسان جنوبی خریداری شده است.

مدیر سابق سازمان تعاون روستایی خراسان جنوبی تصریح  کرد: در مجموع میزان خرید توافقی محصولات کشاورزی در این مدت نزدیک به 58 هزار تن بوده که شامل 82 مورد محصولات زراعی، باغی، دامی و پروتئینی می شود.

اسفندیاری خاطرنشان کرد: در مجموع میزان خرید توافقی محصولات کشاورزی استان طی پنج سال گذشته بالغ بر 700 درصد افزایش یافته است.

وی یادآور شد: همچنین در این مدت در حوزه کارخانه های بسته بندی، کارخانه شیر، خوراک دام و کارهای زیرساختی دیگر اقدامات خوبی در خراسان جنوبی انجام شده است.

مدیر سابق تعاون روستایی خراسان جنوبی ضمن اشاره به وضعیت حاد آب در استان،ابراز کرد: در این خصوص، طی چند سال اخیر کشت محصولات کشاورزی در خارج از استان و خارج از کشور در دستور کار قرار گرفته است

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.