اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25478
تاریخ انتشار : 7 آبا 1396 - 19:20
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت:همکاران ما در نیروی انتظامی خراسان جنوبی طی 48 ساعت گذشته در سه عملیات جداگانه موفق به کشف بیش از دوهزار و 300 کیلو گرم مواد مخدر شده اند.

به گزارش پیام بشرویه ، 

سردار مجید شجاع، فرمانده انتظامی خراسان جنوبی، صبح امروز در جمع خبرنگاران در محل صبحگاه ستاد فرماندهی انتظامی استان اظهار کرد: یکی از مهمترین وظایف نیروی انتظامی مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر است.

 

 

وی افزود: نیروی انتظامی در این زمینه هم تکلیف قانونی دارد و هم شرعی که بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری " عمده ترین نقش نیروی انتظامی مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر و جلوگیری از ورود مواد مخدر به کشور است" با توجه به قانون و اهمیت این موضوع جلوگیری از ورود مواد مخدر به کشور از جمله وظایف مهم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است.

 

سردار شجاع گفت: نیروی انتظامی در زمینه مبارزه با مواد مخدر شهدای زیادی را در جای جای کشور اسلامی  تقدیم کرده است.

 

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی عنوان کرد: به لطف خداوند متعال و همکاری همکاران ما در نیروی انتظامی خراسان جنوبی طی 48 ساعت گذشته در سه عملیات جداگانه موفق به کشف بیش از دوهزار و 300 کیلو گرم مواد مخدر شده اند.

 

وی اذعان کرد: از این مقدار مواد مخدر کشف شده دو هزار و 100 کیلو گرم طی 24 ساعت گذشته کشف شده است.

 

سردار شجاع بیان کرد: ازدو هزار و 300 کیلو گرم مواد مخدر یک هزار و 960 کلیو گرم مواد مخدر مرفین و مابقی شامل سایر مواد مخدر از جمله حشیش،هروئین و تریاک بوده است.

 

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مواد مخدر در یک دستگاه تانکرحامل سوخت گاز کشف شده است،اظهار کرد: حدو دو تن مواد مخدر مرفین در این دستگاه تانکر جاساز شده بود که توسط همکاران ما در نیروی انتظامی شهرستان نهبندان کشف شده است.

وی خاطر نشان کرد: طی این سه عملیات که در سه شهرستان زیرکوه، بیرجند و نهبندان بوده است 12 نفر متهم دستگیر و سه دستگاه خودرو توقیف شده است.

 

سردار شجاع عنوان کرد:این مواد مخدر کشف شده قصد خروج از استان را داشته و قرار بوده به استانهای شمالی کشور منتقل شود که با همکاری و تلاش همکاران ما در استان زمین گیر شده و قاچاقچیان به هدفشان نرسیده و دستگیر شده اند .

 

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: نیروی انتظامی تلاش دارد همیشه و در همه حال زمینه امنیت و آرامش مردم را در سطح کشور فراهم کند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پربیننده ترین مطالب