کد مطلب: 25467
تاریخ انتشار : 6 آبا 1396 - 10:08
مدیر آموزش و پرورش بشرویه گفت: بستر فرهنگ سازی برای نهادینه کردن پدافند غیرعامل آموزش و پرورش است که خانواده ای بسیار بزرگ را در برگرفته و می تواند در مقوله آموزش این امر مهم اقدام موثر داشته باشد.

به گزارش پیام بشرویه ، "علی رضا رضوانیان" صبح امروز در مراسم مانور پدافند غیرعامل که به صورت نمادین در آموزشگاه استاد فروزانفر برگزار شد با اشاره به بعد قرانی مساله پدافند غیرعامل بیان کرد: در آیات قرانی به مساله پدافند غیرعامل اشاره شده تا انسان خود را برای مقابله با حوادث پیش بینی نشده آماده کند.

 

مدیرآموزش و پرورش بشرویه افزود: در روایات اسلامی هم تاکید شده تا اماکن زندگی خود را در پناهگاهی بنا کنند که از آسیب ها و بلایای طبیعی در امان بمانند.

 

وی با تاکید بر اهمیت فرهنگ سازی پدافند غیرعامل در بین جوامع گفت: پس از جنگ جهانی دوم کشورها به سمت و سویی رفتند تا با ایجاد بسترهای لازم برای دفاع از جان و مال و تاسیسات خود در امان بمانند.

 

رضوانیان  افزود: بستر فرهنگ سازی برای نهادینه کردن پدافند غیرعامل آموزش و پرورش است که خانواده ای بسیار بزرگ را در برگرفته و می تواند در مقوله آموزش این امر مهم اقدام موثر داشته باشد.

 

مدیرآموزش و پرورش بشرویه خاطر نشان کرد: کشور ما سال ها است که در تعرض رژیم های ضد اسلامی قرار گرفته و باید زمینه آمادگی های لازم برای مقابله با آنان فراهم شود.

 

  وی تصریح کرد: امروزه جبهه جنگ تنها مرزها نیست بلکه تمام نقاط جهان و شهرها مورد تعرض وفتنه جویی دشمنان قرار دارند و آموزش های پدافند غیرعامل می تواند موجب نجات انسان از فتنه انگیزی دشمنان و یا حوادث غیرطبیعی شود.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.