کد مطلب: 25466
تاریخ انتشار : 6 آبا 1396 - 10:01
فرماندار شهرستان بشرویه در مراسم نواختن زنگ پدافند غیرعامل:
سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص پدافند غیرعامل به طور جد دنبال و فراگیر شود
فرماندار بشرویه گفت: اجرای فرامین صادر شده پدافند غیر عامل ابتدا از سوی مقام معظم رهبری صورت گرفت و سیاست های ابلاغ شده هر ساله با محوریت هفته پدافند غیر عامل در حال انجام بوده و باید آموزش های لازم به جامعه هدف صورت گیرد.

به گزارش پیام بشرویه ، صبح امروز "علی رضا زمان زاده" در مراسم مانور پدافند غیر عامل در آموزشگاه استاد فروزان نفر شهرستان  بشرویه با اشاره به اهمیت فراگیر شدن آموزش های پدافند غیرعامل در سطح جامعه خاطر نشان کرد: اجرای فرامین صادر شده پدافند غیر عامل ابتدا از سوی مقام معظم رهبری صورت گرفت و سیاست های ابلاغ شده هر ساله با محوریت هفته پدافند غیر عامل در حال انجام بوده و  باید آموزش های لازم به جامعه هدف صورت گیرد.

 

فرماندار بشرویه افزود: باید پدافند غیر عامل را به عنوان یک دغدغه دنبال کرده و آن را فرهنگ سازی کنیم چرا که اهمیت دفاع غیر نظامی بسیار مهم است.

 

وی با اشاره به اینکه این آموزش ها در سطح جامعه باید فرهنگ سازی شود گفت: امروز جنگ نظامی و سخت نیست ولی از ابعاد  مختلف مورد تهدید هستیم و کار پدافند غیر عامل دفاع از نظام و کیان ما در شرایط جنگ نرم  و حوادث غیر منتظره است.

 

زمان زاده تصریح کرد: برگزاری برنامه های هفته پدافند غیر عامل خود موجب فرهنگ سازی برای این مقوله مهم میشود.

 فرماندار بشرویه ، توجه آموزش و پرورش و مدارس به آموزش های پدافند غیرعامل را روش موثر در فراگیر شدن آن دانست و گفت: آموزش این پدافند در مدارس  بسیار حائز اهمیت است که میتوان از جمله  توجه به ایمنی و آموزش اشاره کرد و دانش اموزان زمانی که به مسائل پدافند غیر عامل آگاه میشوند به خوبی میتوانند این آموزش ها وفرهنگ را به خانواده خود انتقال دهند تا فراگیر شود.

 وی افزود: این دغدغه  را باید ابتدا در مدیران ایجاد کنیم تا بتوانیم آن را فرهنگ سازی کنیم چرا که پدافند غیر عامل از جایگاه مهمی برخوردار بوده که مقام عظمای ولایت و رهبری بر آن تاکید کرده اند.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.