اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25421
تاریخ انتشار : 27 مهر 1396 - 18:50
در نشست برنامه ریزی جمعیت هلال احمر بشرویه تاکید شد:
مردم بشرویه به کمک مسلمانان بی دفاع و مظلوم میانمار می شتابند+تصاویر
صندوق جمع آوری کمک های نقدی مردمی در اماکن بانکها و ادارات پرتردد سطح شهر از تاریخ فردا لغایت پنجم آبان ماه توسط جمعیت هلال احمر مستقر شده و در صورت نیاز به صندوق، ادارات کمیته و بهزیستی در خصوص تامین صندوق مساعدت کنند .

به گزارش پیام بشرویه ، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای جمع آوری کمک های مردمی جهت مردم مظلوم و بی پناه میانبار  ظهر امروز پنجشنبه در محل جمعیت هلال احمر شهرستان بشرویه با حضور نهادها و دستگاه‌های اجرایی برگزار گردید

 

"رمضانیان"  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بشرویه با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین و تقدیر از حضور مدعوین در جلسه هدف از تشکیل این نشست را پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در تبیین فاجعه انسانی در کشور میانمار و در راستای اهداف و برنامه های بشردوستانه جمعیت هلال احمر بیان کرده و گفت: بهره گیری از همت والا و توان بالقوه خیرین و مردم شریف شهرستان برای حمایت و همدردی با همنوعان و مردم بی دفاع میانمار در خصوص جذب کمک های مردمی لازم بوده و در این راستا ضرورت دارد تمامی ارگانها و نهادهای این شهرستان در این خصوص همکاری را با جمعیت هلال احمر داشته باشد.

 

در ادامه این نشست" علی شفیعی " معاون فرماندار بشرویه نیز بر آمادگی تمامی نهادها و ارگانها و اجرایی کردن فرامین مقام معظم رهبری در خصوص کمک به مردم مظلوم میانمار تاکید کرد و در ادامه نیز حاضرین در جلسه نظرات خود را بیان کردند که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

کلیه ادارات و نهادها در صورت تمایل کمک های نقدی پرسنل خود را جمع آوری و از طریق شماره حساب بانک ۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی ،ملت ،صادرات ،سپه ،تجارت، مسکن و رفاه کارگران واریز کرده و فیش واریزی را به جمعیت هلال احمر تحویل دهند .

 

ایستگاه ها و پایگاههای سیار و صندوق های جمع آوری کمک های نقدی در مصلای نماز جمعه در روزهای جمعه توسط هلال احمر مستقر شده و ائمه محترم جمعه و جماعات از طریق تریبون ها در اختیار بر ضرورت کمک به مردم مظلوم و مسلمان بی‌دفاع میانمار به اقشار مختلف مردم اطلاع رسانی  کنند.

بخشداران بخش های مرکزی و ارسک  با تبیین موضوع فوق الذکر برای دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها و بخش به نحو مقتضی اقدام کرده و پس از جمع آوری کمک های مردمی با عنایت به بند ۱ صورتجلسه اقدام مشابه مبذول فرمایند .

 

صندوق جمع آوری کمک های نقدی مردمی در اماکن بانکها و ادارات پرتردد سطح شهر از تاریخ فردا لغایت پنجم آبان ماه توسط جمعیت هلال احمر مستقر شده و در صورت نیاز به صندوق، ادارات  کمیته و بهزیستی در خصوص تامین صندوق مساعدت کنند .

 

شهرداری  نسبت به پخش کلیپ و تیزر در خصوص اقدامات غیرانسانی علیه مسلمانان میانمار از طریق تلویزیون شهری به مدت یک هفته در زمان اجرای طرح همکاری نماید.

 

 اداره  تبلیغات از طریق شورای هیئت‌های مذهبی و کانون مداحان و صدا و سیما و خبرنگاران از طریق جراید و رسانه ها نسبت به فجایع و مسائلی بر مردم مظلوم و ستمدیده میانمار می‌گذرد اطلاع‌رسانی نموده و پیرو فرمایشات رهبری در این خصوص جامعه هدف خود را به کمک رسانی ترغیب و تشویق نمایند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بشرویه از طریق طرح موضوع در پایگاه های مقاومت بسیج شهری و محلات استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی ناحیه مقاومت بسیج،  استفاده از ظرفیت حلقه های صالحین پایگاه ها و پخش بیانات مقام معظم رهبری در این خصوص اقدام کرده و تعداد ۱۵ صندوق جهت این امر توسط هلال احمر و با همکاری کمیته امداد و بهزیستی در اختیار ناحیه مقاومت سپاه قرار داده می‌شود.

 

 کلیه بانکهای عامل نسبت به تهیه و نصب بنر برای جذب کمک های نقدی مردم با اعلام شماره حساب ۹۹۹۹۹ در ورودی بانک ها اقدام کنند .

 

آموزش و پرورش نیز نسبت به انجام کار فرهنگی و حساس نمودن خانواده ها در خصوص فاجعه انسانی علیه مردم مظلوم مسلمان و آواره میانمار از طریق سخنرانی در مراسم صبحگاه مدارس برگزاری مسابقه نقاشی قرائت مقاله توسط دانش آموزان در صبحگاه اقدام نمایند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.