کد مطلب: 25398
تاریخ انتشار : 24 مهر 1396 - 13:05
ترامپ هیچ گونه سواد سیاسی ندارد از یک طرف عنوان کرد که ایران روح برجام را زیر پا گذاشته و از سوی دیگر بر ضرورت مذاکرات جدید تاکید دارد و در موضع گیری ناشیانه دیگر از تصمیم خود برای گنجاندن نام سپاه پاسدران در لیست گروه های تروریستی خبر می دهد.

به گزارش پیام بشرویه ، سخنان گستاخانه و بی خردانه رییس جمهور پریشان خاطر آمریکا بعد از جنگ روانی، رجزخوانی و خط نشان کشیدن های چند روز گذشته و تروریست خواندن ملت ایران، آخرین میخی بود که بر تابوت اعتماد به امریکا و دولتمردان آن کوبیده شد و درستی و صحت رویکرد چهار دهه سیاست خارجی نظام جمهوری اسلامی و پیش بینی های دقیق رهبر حکیم انقلاب در آغاز و ادامه مذاکرات را بر همگان ثابت کرد ومواضع اخیرترامپ ملت قهرمان ایران را یکپارچه دربرابرزیاده خواهی های امریکا قرارداد.

مواضع نابخردانه و ناسخته‌ی ترامپ، پوچی شعارهای دموکراسی‌خواهانه‌ی دولتمردان امریکایی را بر آفتاب افکند

 

مردم جهان و ایران، سخنان سست و سخیف، مشحون از دروغ و دغل، و تهی از عقل، ادب و اخلاق، و حاکی از بی‌سوادی و جهل  ترامپ رئیس‌جمهوری خودخواه ابرقدرت خودخوانده‌ی امریکا را دیدند و شنیدند، و بشریت بار دیگر دریافت که امروز چه انسان‌نماهای روبه‌وش وگرگ‌صفتی بر اریکه‌ی قدرت و خزانه‌ی ثروت تکیه زده‌اند.

مردم غیور و انقلابی شهرستان بشرویه نیز با بیان مواضع قاطع خود در محکومیت سخنان سخیف ترامپ ، از مسئولان خواستند تا پاسخی قدرتمند بدهند.

 

"علی قنبری" رئیس شورای اسلامی روستای غنی آباد شهرستان بشرویه با اشاره به یاوه گویی های ترامپ گفت:دولت باید بطورجد اقدامی عملی انجام دهد وبیش ازاین مدارا ومسامحه نکند.

 

وی افزود: عامل توهین ترامپ به ما عدم پاسخ مناسب وکوبنده توسط مسئولین کشور می باشد و وظیفه عمومی نیز برپایی راهپیمایی ها و اعلام مواضع مردم ایران اسلامی علیه سیاستهای آمریکاست.

قنبری با اشاره به اینکه اعتماد به آمریکا ، ضربه به کشور است بیان کرد: اعتماد ونزدیک شدن به آمریکا به هربهانه ای بزرگترین ضربه رابه جمهوری اسلامی می زند وباعث دوگانگی در افکارملت می شود.

 

"سید مهدی ساداتی پور" رئیس کانون بسیج  ورزشکاران شهرستان بشرویه نیز در این باره بیان کرد: آمریکا پیوسته نقض برجام می کند اما عربده هایی که می کشد اولا از سر زیاده خواهی است و می داند بدعهدی از جانب خودش بوده است.

"آمریکا دنبال این است تا با این شیطنت ها زمینه را آماده کند و ملت و دولت را وادار به پذیرفتن برجام های دو، سه و چهار کند اما باید بداند آرزوی برجام دیگری را به گور خواهد برد"

 

وی افزود: مردم خواهان اقدام قطعی و جدی دولت و مجلس در مقابل نقض های برجام هستند

رئیس کانون بسیج ورزشکاران بشرویه با اشاره به اینکه ملت ایران شاگرد مکتب عاشورای حسین هستند گفت: یکهزار و 400 سال اسلام را پشت سر گذاشتیم تجربه کربلا را داریم ، آمریکا در برابر اینچنین ملتی  هیچ غلطی نمی تواند بکند چراکه بعد از 40 سال ایران به درختی تنومند و کشوری قدرتمند تبدیل شده است و هم درد و هم درمان ما در درون کشور است اگر همه جناح ها و گرایش های سیاسی در سایه ولایت فقیه در این دوره غیبت امام زمان (عج) حرف ایشان را فصل الخطاب قرار دهند موفق خواهیم بود.

 

 ساداتی پور خطاب به ترامپ و یاوه گویی هایش گفت: آمریکا از دست ماعصابی باش واز این عصبانیت بمیر

 

 

"حسین شاکری" دیگر شهروند فرهنگی و امدادگر شهرستان بشرویه   نیز تکیه بر اقتدار نظامی و اتحاد ملی موجود بین مردم و مسولان را بهترین پاسخ دندان شکن به آمریکا دانست و گفت:  اتخاذ موضع قاطعانه دربرابر یاوه گویی های ترامپ، حداقل انتظاری است که مردم از مسولان دولتی خود می توانندداشته باشند.

 

نایب رییس کانون مداحان شهرستان بشرویه و عضو هیئت مدیره هلال احمر استان افزود:   آقای ظریف اعلام کرده که در مقابل بدعهدی های آمریکا در برجام، اقدامات لازم را انجام خواهیم داد؛ اما کاش آقای ظریف خیلی قبل ترها و پیش از گستاخ شدن ترامپ دست بکار میشد و یا در زمان امضای برجام به توصیه های دلسوزان انقلاب و خصوصا مقام عظمای ولایت و رهبری اهمیت می داد و تضمین های لازم را از طرف آمریکایی دریافت می کرد.

 

 وی با اشاره به اینکه باید سیاست های ایران اسلامی و مسئولان نسبت به آمریکا شفاف تر باشد گفت: وقت آن است که ادبیات گفتمانی رئیس جمهور نسبت به آمریکا تغییر کند و  وقت آن است که ادبیات سیاسی رئیس دیپلماسی کشور نسبت به دشمن ترین دشمنان اسلام و قرآن و ایران تغییر کند. این تغییر باید از اینجا شروع شود که به آمریکا اخم و به دوستان و منتقدان مشفق در داخل لبخند بزنید. وقت آن است که خصومت بی پایان آمریکایی ها نسبت به ملت ایران توسط دستگاه دیپلماسی کشور درک و متناسب با آن موضع عزت اتخاذ شود.

 

شاکری تصریح کرد: پیروزی های مقاومت اسلامی و ناکامی های آمریکا در سرنگونی دولت قانونی سوریه، تجزیه عراق و حاکم کردن گروههای تروریستی در منطقه، سران آمریکا و رژیم صهیونیستی را به شدت عصبانی و وادار به اظهار نظرهای جنون آمیز کرده است.

نایب رییس کانون مداحان شهرستان بشرویه و عضو هیئت مدیره هلال احمر استان با اشاره به اینکه ترامپ هیچ گونه سواد سیاسی ندارد گفت: بنظر بنده ترامپ هیچ گونه سواد سیاسی ندارد و فکر می کند می تواند با خوی وحشیگری خود دولت ها را بترساند ، ترامپ از یک طرف عنوان کرد که ایران روح برجام را زیر پا گذاشته و از سوی دیگر بر ضرورت مذاکرات جدید تاکید دارد و در موضع گیری ناشیانه دیگر از تصمیم خود برای گنجاندن نام سپاه پاسدران در لیست گروه های تروریستی خبر می دهد.

 

وی با اشاره به اقتدار بالای سپاه و ناتوانی آمریکا در برابر سپاه پاسداران گفت: آمریکا ، به دلیل شکست هایی که در عراق و سوریه خورده، سپاه پاسداران ما  را در لیست گروه های تروریستی قرار داده است،  اگر آمریکا فکر می کند ملت ایران شعار " مرگ بر آمریکا" را ترک خواهد گفت در خواب است و این را بداند که مردم ایران با افتخار و نفرت از دولت ترامپ این شعار را سر خواهند داد.

 

 شاکری افزود: امام جامعه و علمدار انقلاب اسلامى بارها تأکید کردند که من به مذاکرات خوش‌بین نیستم و در آینده خواهید دید چه خواهد شد و امروز همگان نتیجه را دیدند، حال مطالبه آحاد ملت ایران آن است که دولتمردان در مقابله با یاوه گویی های ترامپ در کنار سپاه  بر مواضع انقلابى  عمل کرده و از این مذاکرات درس عبرت بگیرند و از گره زدن حل مشکلات کشور به مذاکرات و نگاه بی‌نتیجه به غرب بپرهیزند و به توان و ظرفیت داخلى توجه داشته باشند.

 

نایب رییس کانون مداحان شهرستان بشرویه و عضو هیئت مدیره هلال احمر استان  با اشاره به اینکه برخی سیاسیون طالب آمریکا چشم ها را باید باز کنند گفت: در عین حال شاید کمی دیر باشد که برخی بخواهند تازه به قابل اعتماد نبود آمریکا پی ببرندو زمانی که چرخ سانتریفیوژها و چرخ زندگی مردم ازکارافتاده است برخی تازه بگویند آمریکا دیگر قابل‌اعتماد نیست اما به‌هرحال دلمان را خوش می‌کنیم به ضرب‌المثلی که میگوید ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است.

 

و سخن آخر اینکه:یکی از اهداف بزرگ امام حسین(ع) استکبارستیزی بود، در آن زمان یزیدیان اسلام‌ستیز، در پی از بین بردن روح اسلام که عبارت است از عدالت‌خواهی و رعایت حقوق دیگران و ارزش‌های اسلامی است، بودند و با این روند قصد داشتند تنها اسمی از این دین باقی بماند. اقدامی که هم اکنون استکبار جهانی در پی تحقق آن است.

 استکبار جهانی قصد دارد با تداوم سلطه خود بر جهان اسلام، بیداری اسلامی که به رهبری امام راحل و رهبر معظم انقلاب، ایجاده شده را از بین ببرد، بنابراین باید توجه داشت که روحیه انقلابی با اهداف طاغوتی در تناقض است و سخنرانان و مداحان مراسم عزاداری امام حسین باید با تریبونی که در اختیار دارند به بیان اهداف قیام و شهادت سید الشهدا بپردازند، تا مردم بیش از گذشته بیدار شده و نسبت به نفوذ افکار غربی حساس شوند.

 

شاکری با تاکید بر اینکه از عاشورا و کربلا درس مقاومت در برابر آمریکا باید اموخت گفت: بعضی در اوایل مذاکرات میگفتند: کربلا درس مذاکره بود، اما باید بدانیم کربلا درس عبرت و هشدار بود و نه مذاکره ، امام حسین (ع) اگر اهل مذاکره با ظالم بود که در همان ابتدای امر بیعت کرده و دیگر موضوع به جنگ کشیده نمی شد. عاشورا و کربلا تماما هشدار و تذکر بود که برای برخی موثر افتاد و برخی دیگر دچار عذاب ابدی شدند.

 

 

و اما "علی فیروزی " شهروند و فرهنگی بازنشسته بشرویه نیز بر پاسخ گویی قدرتمد دولت تاکید کردو  گفت:با توجه به این مواضع قلدرانه و غیر حقوقی و غیر قانونی  آمریکا، باید دولت جمهوری اسلامی نیز از همان ظرفیت های ناکافی برجام قاطعانه استفاده کرده و تساهل را کنار بگذارند چون همانطور که رهبری معظم انقلاب فرموده بودند هیچ اعتمادی به آمریکا وجود ندارد و او شیطان بزرگ است باید برخورد قاطعانه و درس آموزی داشت از جمله بخشی از اقدامات پیش بینی شده در صورت نقض برجام را عملیاتی کنند

وی افزود: خوی استکباری غیر قابل تغییر مقامات آمریکا یی و تحریکات رژیم صهیونیستی و شکست های پی در پی آنها در اجرای نقشه های شوم و شیطانی شان و در مقابل عزت روزافزون جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه غرب آسیا باعث هزیان گویی آنها شده تا ببه خیال خامشان بتوانند در دل ملت رشید ایران تزلزل و تردید ایجاد کنند ولی زهی خیال باطل ؛ ملت باید همچون همیشه و بهتر و بیشتر از گذشته گوش به فرمان ولی امر و رهبر فرزانه انقلاب باشند به خصوص مسئولان باید صادقانه و ثابت قدم فرامین رهبری را اجرا و از بازی با کلمات و آزمودن دشمنی که بارها آزموده شده دست بردارند

 

فیرزوی  همچنین  این حوادث را عبرت آموز دانست و گفت: اینها درس دشمن شناسی و بصیرت و زمان شناسی و استقامت در مقابل زیاده خواهی های دشمنان ، درس قرآن است  و اینکه به رهنمودهای الهی قرآن عمل کنیم و در هیچ زمان و موقعیتی به دشمنان خود اعتماد نکنیم درس اطاعت از رهبری و فرمایشات معظم له تا حوادثی مثل احد و صفین تکرار نگردد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.