کد مطلب: 25384
تاریخ انتشار : 19 مهر 1396 - 13:10
مدیرآموزش و پرورش بشرویه گفت: 55 پایگاه کمک های دانش اموزی در آموزشگاه های بشرویه مستقر شده اند و تا کنون مبلغی به میزان 62 میلیون ریال جمع آوری شده است.

به گزارش پیام بشرویه ، صبح امروز نیز همزمان با سراسر کشور زنگ مهر عاطفه ها با حضور امام جمعه موقت بشرویه،‌فرماندار و جمعی از مسئولان در دبستان دخترانه هاجر شهرستان برگزار شد.

 

"علی رضا رضوانیان " در این مراسم با اشاره به برگزاری آیین جشن عاطفه ها در سراسر کشور بیان کرد:جشن عاطفه ها برنامه های بسیار خوب و مهم است که با مشارکت کمیته امداد هر ساله برگزار می شود و اثرات بسیار ارزنده ای در جامعه دانش آموزان بی بضاعت دارد.

 

مدیر آموزش و پرورش بشرویه افزود: 100 درصد کمک های مردمی در آموزشگاه ها به تمامی مدارس برگشت می خورد و هیچ تغییری در میزان مبلغ وجود ندارد.

 

وی با اشاره به اینکه باید به مدارس کم توسعه یافته توجه شود گفت: اصل انتخاب مدرسه ای که مراسم برگزار شده به دلیل شرایط اقتصادی دانش اموزان در سطح پایین تر هستند که باید بیش از گذشته به آن توجه شود.

رضوانیان افزود: 55 پایگاه کمک های دانش اموزی در آموزشگاه ها مستقر شده و تا کنون مبلغی به میزان 62 میلیون ریال و سال قبل 71 میلیون ریال بوده است، مبالغ جمع آوری شده از قلک  های دانش اموزی در اردیبهشت 96 ، 69 میلیون و 500 هزار ریال و سال قبل 43 میلیون ریال بوده است.

 

مدیر آموزش و پرورش بشرویه تصریح کرد: مبلغ جمع اوری شده از پاک های دانش آموزی در استانه عید نوروز 64 میلیون ریال بوده که 100 درصد ان به مدارس برگشت داده شده است.

 

وی با تاکید بر گسترش کمک های مردمی به سوی دانش اموزان  نیازمند گفت: امید است تا بیش از گذشته همه ما و مردم دست به دست هم داده تا بتوانیم به دانش اموزانی که حتی برای تهیه کفش و لباس خود تحت فشار هستند ، کمک کنیم چرا که افراد محروم و نیازمند در سطح شهرستان زیاد هستند .

 

رضوانیان تصریح کرد: تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم در اموزش و پرورش تا بتوانیم به این دانش اموزان کمک کنیم تا این سرمایه های کشوری به خاطر مسائل مادی و تامین نیازهای اولیه خود از تحصیل بازنمانند.

 

 

گفتنی است در این مراسم شرکت کنندگان پاک های مهربانی خود را برای کمک به دانش اموزان نیازمند به صندوق های حمایتی کمیته امداد امام خمینی انداختند.

نظرات کاربران

کاش یکم هم از استان و خارج استان توقع عاطفه داشته باشیم بانکها در تمام کشور ،موسسات مالی آموزشی و خیریه یکی از کارهاشون همینه چرا تا حالا یک بانک در بشرویه مدرسه نساخته ؟ ویا به بچه های بی بضاعت کمک نکرده؟چرا همش از مردم طلب عاطفه میشه ؟زورتون به استان نمیرسه دیگه یا توانایی ندارین جذب کنین؟خیلی زشته چشم من مسئول به غلک بچه هاباشه

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.