کد مطلب: 25382
تاریخ انتشار : 19 مهر 1396 - 11:39
امام جمعه موقت بشرویه خبر داد:
خانه نگهداری سالمندان در بشرویه بنا می شود
امام جمعه موقت بشرویه با تاکید بر احترام گذاری به سالمندان بیان کرد: یکی ازپیگیری های انجام شده برای رفع نیاز شهرستان بشرویه ، مرکز ساخت خانه سالمندان می باشد که در حال انجام است و تعدادی از خیرین نیز در این راه همراه شده اند که جای تقدیر دارد.

به گزارش پیام بشرویه ، شامگاه روز گذشته آیین نکوداشت پیرغلامان حسینی از سوی ستاد هفته بزرگداشت سالمند و با همکاری فرمانداری ، بهزیستی ، اداره تبلیغات ،کمیته امدادوموسسات خیریه در محل حسینیه تاریخی حاج علی اشرف این شهرستان برگزار شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر حدادیان در این مراسم با اشاره به اهمیت تجلیل از سالمندان ، بویژه خادمان حسینی خاطر نشان کرد: به فرمود پیامبر اکرم (ص) کسی که  ۶۰سال عمر کرده باشد سزاوار است که خداوند او را عذاب نکند و آن که ۶۰سال در اسلام عمر کند خداوند او را امان خواهد داد .

 

امام جمعه موقت بشرویه افزود: تکریم از خدمت گزاران حسینی  در حسینیه حاج علی اشرف با دارا بودن قدمت ۴۰۰ ساله و منبری که ۳۲۳ سال پذیرای خادمان و مداحان حسینی بوده است ،‌ یک برنامه های ارزشمند است.

 

وی  با تاکید بر احترام گذاری به سالمندان بیان کرد: یکی ازپیگیری های انجام شده برای رفع نیاز شهرستان بشرویه برای نگهداری سالمندان ، مرکز ساخت خانه سالمندان در حال انجام است و تعدادی از  خیرین نیز در این راه همراه شده اند که جای تقدیر دارد.

 

حدادیان افزود: امید است تا بتوانیم با انجام وظائف خود در راستای تکریم سالمندان بیش از گذشته تلاش کنیم.

 

مداحی، سخنرانی، شعر سرایی و رونمایی از کتاب عکس محرمی "شکوه اندوه "  اثر هنرمند بشرویه "محسن مقداری " از برنامه های این مراسم بود.

 

همچنین در این مراسم از پیرغلامان حسینی با تقدیم لوح تقدیر وشال گردن خادمی امام حسین تجلیل شد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.