کد مطلب: 25380
تاریخ انتشار : 18 مهر 1396 - 18:09
امام جمعه موقت بشرویه در همایش اصناف و نیروی انتظامی:
احکام فقه بازار بیش از گذشته باید برای کسبه و اصناف بازگو شود
امام جمعه موقت بشرویه گفت: اگر کسبه این گونه دوره ها را بیاموزند و حساسیت بیشتری بر داد و ستد خود بر اساس احکام دینی داشته باشند به موفقیت های بسیار خوبی در زندگی دست می یابند.

به گزارش پیام بشرویه ، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر حدادیان در همایش "اصناف و نیروی انتظامی " که به مناسبت هفته ناجا در شهرستان بشرویه برگزار شد با اشاره به اهمیت فرا گیری  احکام فقه بازار توسط کسبه بیان کرد: اگر کسبه و اصناف فقه بازار را بیاموزند در داد و ستد آنان بسیار موثر خواهد بود و بنظر می رسد اگر شرایطی فراهم شود که دادن مجوز به کسبه منوط به گذراندن دوره آموزشی فقه بازار باشد خیلی از مشکلات مرتفع می شود.

 

امام جمعه موقت بشرویه با اشاره به اینکه بیان احکام فقه بازار در مساجد منوط به حضور جامعه هدف است گفت: درخواست شده که روحانیون در مساجد در مورد احکام فقه بازار اطلاع رسانی کنند که بسیار شایسته و بجا است ولی این امر مشروط به  حضور جامعه هدف می باشد و در مسجد جامع نیز یک دوره آموزشی کامل اشاره شده است.

 

وی خاطر نشان کرد: اگر کسبه این گونه دوره ها را بیاموزند و حساسیت بیشتری بر داد و ستد خود بر اساس احکام دینی  داشته باشند به موفقیت های بسیار خوبی در زندگی دست می یابند.

 حدادیان با  گرامیداشت هفته نیروی انتظامی هم گفت:نیروی انتطامی بهترین هدیه که امنیت است را به مردم هدیه می دهند که حاصل دسترنج ایثارگی ها و فداکاری های نیروهای مسلح است و تا زمانی که امنیت برقرار است کسب وکار  با امنیت بالا انجام شده و آرامش در زندگی حاکم است.

 

امام جمعه موقت بشرویه افزود: مردم به نیروی انتظامی اعتماد دارند و از برقراری نظم و امنیت همواره راضی بوده و قدردان زحمات آنان هستند.

 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.