کد مطلب: 25372
تاریخ انتشار : 17 مهر 1396 - 11:47
نماینده فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر این صحبت‌ها هزینه داشته باشد و دروغگو و شایعه پرداز هزینه کار خود را پرداخت کنند، این اقدامات کاهش پیدا خواهد کرد

به گزارش پیام بشرویه ، محمدرضا امیرحسنخانیدر خصوص دروغ‌پردازی‌ها علیه ریاست قوه قضائیه اظهار کرد: این موضوع  تنها مربوط به شخص ریاست قوه قضائیه نیست و این دروغ پردازی‌ها از خیلی وقت پیش آغاز شده و خیلی‌ها شروع کردند و حرف‌های مختلفی زدند.

وی با بیان اینکه این حنای دشمن دیگر نزد مردم ایران رنگی ندارد، گفت: دشمنان با این اقدامات می‌خواهند تنش درست کنند، مردم را بی‌اعتماد کنند و مسؤولین را زیر سوال ببرند و اهداف این مسئله کاملا مشخص است.
نماینده فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم شناخت کافی از رسانه‌های بیگانه دارند، افزود: متاسفانه برخی رسانه‌های مجازی به این موضوع می‌پردازند که دشمنی‌ آن‌ها با جمهوری اسلامی ایران کاملا مشخص است و هیچ‌گاه حرف و مطلب درستی را بیان نکرده‌اند.
امیرحسنخانی تصریح کرد: رویکرد این رسانه‌ها مبارزه و تخریب نظام جمهوری اسلامی ایران است و مردم نیز آشنا هستند و می‌دانند که این مطلب دروغ خیلی بزرگی است که حتی ارزش وقت‌گذاری ندارد.
وی بیان کرد: وقتی فرد دروغ‌پرداز و شایعه‌انداز هزینه‌ای برای کار خود پرداخت نمی‌کنند و کسی با آن‌ها کاری ندارد، بیان این مطالب افزایش می‌یابد اما اگر این صحبت‌ها هزینه داشته باشد و دروغگو و شایعه پرداز هزینه کار خود را پرداخت کنند، این اقدامات کاهش پیدا خواهد کرد.
نماینده فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قوه قضائیه باید این کار را انجام دهد و هزینه تهمت‌زنی و دروغ پردازی‌ها را بالا ببرد تا از این اقدامات پیشگیری شود و اگر این اتفاق صورت گیرد مطمئنا یک کار ارزشی خواهد بود.
 امیرحسنخانی خاطرنشان کرد: برخی از این موارد حتی به شاکی خصوصی نیاز ندارد چرا که مسئله عمومی است و دادستان  از باب سلامت عمومی جامعه باید ورود پیدا کند چرا که مربوط به حقوق افراد جامعه است و موضوع رئیس قوه قضائیه مربوط به کشور و نظام جمهوری اسلامی است.
وی اذعان کرد: مردم به اندازه کافی نسبت به مسائل شناخت دارد و اخیرا تشییع جنازه شهید حججی نمونه بارز آگاهی و رویکرد مردم را نشان داد.
نماینده فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نهادهای امنیتی باید به کمک قوه قضائیه با این مسائل برخورد کنند و هماهنگی کامل بین نهادها برای مقابله با این مسائل صورت گیرد.
امیرحسنخانی ادامه داد: هیچ فردی از این اتهامات مصون نیست و این مسئله باید در مسائل اجتماعی تدبیر و اطلاع رسانی شود و با هماهنگی تصمیمات خوبی اتخاذ شود تا مردم دچار تشویش نشوند.
وی با بیان اینکه این مسائل توسط رسانه‌های خارجی تقویت می‌شود، گفت: در هیچ زمانی نباید در جامعه تهمت به افراد زده شود و در این خصوص نیاز جدی به بالابردن هزینه دروغ‌پردازی در جامعه داریم.
فارس

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.