کد مطلب: 25371
تاریخ انتشار : 17 مهر 1396 - 11:35
امام جمعه موقت بشرویه گفت:در کشورهایی همچون امریکا،نیروی نظامی و انتظامی آن در برابر برخی حرکت های داخلی درمانده هستند و نمیتوانند جلوی آن را بگیرند همچون حادثه اخیر تیراندازی در این کشور ، و خوب است که حفظ امنیت را از نیروی انتظامی کشور ما بیاموزند.

به گزارش پیام بشرویه ، حجت الاسلام علی اکبر حدادیان صبح امروز در دیدار کارکنان نیروی انتظامی شهرستان بشرویه با امام جمعه با اشاره به  تلاش های گسترده نیروی انتظامی بیان کرد: زحمات بسیار نیروی انتظامی بویژه در شهرستان بشرویه از چشم مردم پنهان نیست که افزایش تقدیرها در سامانه ۱۹۷ گویای همین مطلب است.

 

امام جمعه موقت بشرویه خاطر نشان کرد: پرسنل نیروی انتظامی مصداق بهترین جهادگران هستند و بهترین افراد در نزد خداوند کسانی  می باشند  که به مردم خدمت میکنند و نیروی انتظامی همواره خواب و استراحت را از خود دور میکنند تا بتوانند امنیت،ناموس و حیثیت مردم را حفظ کنند و مرزهای کشور را از نگاه شیطانی دشمنان محفوظ دارند.

 

وی  تصریح کرد: نیروی انتظامی همواره با تلاش خود اجازه نمیدهند که خائنان  و دشمنان در حوزه های مختلف بتوانند به کشور و نظام ضربه بزنند و نام نیروی انتظامی  ایران اسلامی به برکت مقاومت ، ایستادگی ، پایداری و گوش به فرمان رهبری  بودن آنان ، در دنیا  می درخشد.

 

حدادیان با اشاره به دلاورمردی های نیروهای جان برکف نظامی و انتظامی تصریح کرد: نیروی انتظامی در ۸سال دفاع مقدس پایداری و مقاومت خود را نشان دادو بعد از آن با رهنمودهای رهبر معظم  انقلاب اسلامی  توانستند  از مصادیق حقیقی مجاهدان فی سبیل الله باشند.

امام جمعه موقت بشرویه به توان ضعیف نیروی های نظامی برخی کشورهای استکباری در تامین امنیت روحی و روانی از جمله آمریکا اشاره کرد و گفت: در کشورهایی همچون امریکا،نیروی نظامی و انتظامی آن  در برابر برخی حرکت های داخلی درمانده هستند و نمیتوانند جلوی آن را بگرند همچون حادثه اخیر تیراندازی در این کشور  و خوب است که  حفظ  امنیت را از نیروی انتظامی کشور ما بیاموزند.

 

وی افزود: نیروی انتظامی در برابر فرهنگ های مختلف مردم به خوبی رفتار شایسته را بکار میگیرند و بی شک پرسنل این نیرو از صعه صدر بالایی برخوردار هستند و با عدالت و رفتار خوب اسلامی به وظیفه خود عمل میکنند‌.

 

حدادیان با تاکید بر رعایت صعه صعدر بیشتر گفت: نیروی انتظامی به دلیل اعمال قانون گاها مورد بی مهری قرار میگیرند ولی باید در مسیر اجرای قانون با رعایت عدالت  و برخورد بسیار خوب با مردم که همواره همینطور بوده ، به انجام وظیفه خود ادامه مسیر دهند.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.