کد مطلب: 25370
تاریخ انتشار : 17 مهر 1396 - 11:05
فرمانده نیروی انتظامی بشرویه با اشاره به افزایش درصد قابل توجه تقدیرهای مردمی هم بیان کرد: ۲۴۶درصد افزایش تقدیر های ثبت شده مردم بشرویه در سامانه ۱۹۷ از نیروی انتظامی است.

به گزارش پیام بشرویه ، "سرهنگ محمود علی پور" صبح امروز  در مراسم دیدار پرسنل نیروی انتظامی با امام جمعه شهرستان بشرویه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی  و شهدای مدافع حرم، برقراری نظم و امنیت را مهمترین برنامه این ستاد عنوان کرد و گفت:پرسنل نیروی انتظامی فرزندان این مملک هستند که در راستای برقراری نظم و امنیت از جان خود هم می گذرند.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بشرویه با اشاره به برنامه دیدار با امام جمعه افزود: هدف از دیدار پرسنل نیروی انتظامی با امام جمعه در این هفته ، تجدید میثاق با ولایت است .

 

وی تاکید کرد: نیروی انتظامی فراجناحی است و به هیچ گروه و جناحی وابسته نبوده و فقط گوش به فرمان رهبری بوده و لاغیر و تمام تدابیر و راهبردهای نیروی انتظامی برگرفته از فرامین مقام معظم رهبری است.

 

علی پور خاطر نشان کرد: رهبری تاکید بر اجرای عدالت با مردم دارند و نیروی انتظامی نیز به دنبال تحقق این فرمان مهم رهبری است و توانسته به موفقیت های خوبی دست یابد و اگر  احیانا کج سلیقی از سوی نیروی هم باشد  نباید به کل نیروی انتظامی تعمیم داد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بشرویه  با اشاره به ارتباط و تعامل بسیارخوب مردم بشرویه گفت:خوشبختانه پرسنل نیروی انتظامی بشرویه به نحوی عمل کرده اند که توانسته ایم تعامل بسیا خوبی با مردم داشته باشیم و همواره یکی از برنامه های این فرماندهی حضور مقتدرانه نیروها در غالب برنامه های مختلف شهر بوده است.

 

وی در ادامه به گزارشات واصله به سامانه ۱۹۷ نیروی انتظامی  استان اشاره کرد و گفت:  توفیقات خوبی برای بشرویه و نیروی انتظامی این شهرستان حاصل شده و در طول سال گذشته ، میزان تماس ها با سامانه 197 نیروی انظامی ۱۵۶ درصد افزایش داشته است.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بشرویه افزود:  شکایت ، انتقاد ، پیشنهاد  و تقدیر ۴موضوعی است که در سامانه ۱۹۷ ثبت میشود و طبق این آمار میزان شکایت های ثبت شده در سامانه ۱۹۷ ،۸۳درصد کاهش یافته و انتقادات نیز  ۶۰درصد کم شده است.

 

علی پور افزود: همچنین در کنار این آمار، ۵۶درصد پیشنهادات مردمی افزایش یافته که نشان دهنده دغدغه مندی مردم برای تعامل با نیروی انتظامی است که در همین راستا برخی پیشنهادات تجزیه و تحلیل میشود  و بسیار کارگشا بوده و استفاده می گردد.

 

وی با اشاره به افزایش درصد قابل توجه  تقدیرهای مردمی هم بیان کرد: ۲۴۶درصد افزایش تقدیر های ثبت شده مردم بشرویه در سامانه ۱۹۷ از نیروی انتظامی است.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بشرویه گفت: نیروی انتظامی با توجه به اینکه در دید مردم است کوچکترین مساله در دید مردم بزرگ است و در صیانت کارکنان به جد وارد شده ایم و خوشبختانه در طول ۳سال گذشته وضعیت مطلوب داریم.

 

 

نظرات کاربران

چرا از کارهایی که برای ارتقائ نیرویی انتظامی شهرستان و پروژه های عمرانی و احداث پاسگاه غنی اباد ، و احداث ستاد فرماندهی نیروی انتظامی وسایر اقدامات در این زمینه هیچ گزارش عملکردی نداشته؟ کاری نشده یا بیان نداشتن؟؟؟

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.