کد مطلب: 25343
تاریخ انتشار : 9 مهر 1396 - 17:14
کودکان شهرستان بشرویه با حضور زیبای خود در عزاداری امام حسین (ع) و یاران با وفایشان نشان دادند که همچون پدرانشان از قیام امام حسین(ع) حمایت کرده و حمایت می کنند.

به گزارش پیام بشرویه ، یكی از جلوه‏ های باشكوه حركت كاروان امام حسین علیه‏ السلام ، حضور كودكان همراه امام حسین علیه‏السلام و خاندان مكرم ایشان است. این حضور شورانگیز به شكوه حركت امام حسین علیه‏السلام رنگ و بوی خاصی بخشید.

 

 در حماسه كربلا هر یك از رادمردان و شیرزنان عاشورا به سهم خود بر اعتلا و سربلندی این حماسه افزودند اما كربلا از حماسه كودكانی كه در این سفر جاودانه، هم پای ایثارگران و جانبازان عاشورا چكامه حضور سرودند خاطره ای فراموش ناشدنی بر سینه دارد.

 

کودکان شهرستان بشرویه نیز با حضور زیبای خود در عزاداری امام حسین (ع) و یاران با وفایشان نشان دادند که همچون پدرانشان از قیام امام حسین(ع) حمایت کرده و حمایت می کنند.

 

و بی شک حضورکودکان ونونهالان درجمع عزاداران حسینی بیانگر این است که نام ویادحسین (ع) نسل به نسل درتاریخ جاودانه خواهدماند.

عکس:خانم بیابانی

نظرات کاربران

عزاداری قبول باشه. برای ماهم دعاکنید .باتشکر. امام حسین یارتان باشه.
کوچولو های مهربونم عزاداری قبول باشه. انشالله سال های دیگر زنده باشیدو در عزاداری های دیگر شرکت کنید و برای همه دعا کنید. مخصوصا برای مریضان السلام علیک یا اباعبدلله الحسین . باتشکرازشما کارکنان سایت پیام نمای بشرویه التماس دعا دارم . انشالله شما هم برای ما دعا کنید . لطفا پیام من را در سایت پیام نمای بشرویه بندازید. خیلی ممنونم . خداحافظ شما کارکنان و مردم عزیزم شهر ستان بشرویه استان خراسان جنوبی. باسپاس از شما عزیزان. در ضم عزاداری قبول در گاه الهی . خیلی ممنونم حتما پیام من را سایت پیام نمای بشرویه قرار دهید. خیلی تشکر . مجدد عزاداری شما عزیزها قبول باشه. ممنون از سایت پیام نمای بشرویه . خدانگه دارتان. حضرت علی هم یارتان باشد . مرسی .
جسارتا نکته ای رو به جهت بهبود کارتان معروض می دارم: در عکاسی از کودکان و نوجوانان بهتر است دوربین هم سطح چشمان کودک قرار گیرد. برای این منظور می توانید در حالت نشسته از کودکان عکاسی کنید. موفق باشید.
سلام . برای ماهم دعابکنید. خیلی ممنون . باتشکر. بچه های خوبم . دوستون دارم . خداحافظتان

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.