کد مطلب: 25312
تاریخ انتشار : 1 مهر 1396 - 10:53
صبح امروز و در آغازین روز از سال تحصیلی جدید، زنگ مهر،محرم، شهادت و مقاومت به یاد شهدای دشت کربلا و شهدای انقلاب اسلامی که با جانفشانی خود امنیت را به ارمغان آوردند در تمامی مدارس شهرستان بشرویه و به صورت نمادین در "دبستان شاهد پسرانه " با حضور مسئولان استانی و شهرستانی نواخته شد.

به گزارش پیام بشرویه، با بازگشایی مدارس فصلی نو از زندگی ، تلاش و کسب علم در مویرگ های کشور جریان یافت.

 

بازگشایی مدارس علاوه بر ایجاد شور و حال وصف ناپذیر در دانش آموزان، تاثیر شگرفی در تمامی حوزه های مختلف کشور دارد و به عنوان بخش مهمی در بدنه هر جامعه ای ایفای نقش می کند.

 

تربیت اخلاقی،علمی و دینی  دانش اموزان در محیط مدارس کشور بسیار حائز اهمیت بوده و از وظائف اصلی آموزش و پرورش محسوب می شود.

 

صبح امروز و در آغازین روز از سال تحصیلی جدید، زنگ مهر،محرم، شهادت و مقاومت  به یاد شهدای  دشت کربلا   و  شهدای انقلاب اسلامی که با جانفشانی خود امنیت را به ارمغان آوردند در تمامی مدارس شهرستان بشرویه و به صورت نمادین در "دبستان شاهد پسرانه  " با حضور مسئولان استانی و شهرستانی نواخته شد.

 

سخنرانی مدیر آموزش و پرورش بشرویه، نماینده مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، قرائت دکلمه و سرودخوانی دانش آموزان با محوریت ماه محرم و دفاع مقدس از برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

نظرات کاربران

ابوالفضل مسلمی پور هستم عکس های خیلی قشنگی است ممنون

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.