کد مطلب: 25311
تاریخ انتشار : 31 شهر 1396 - 16:25
راهپیمایان در شهرستان بشرویه با پیمودن مسیر مصلی نماز ، مسجد جامع میدان تا مصلی امام خمینی و تجمع در این مکان سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران را محکوم کردند.

به گزارش پیام بشرویه ، مردم غیرتمند شهرستان بشرویه بعد از ظهر امروز  در پاسخ به یاوه گویی ها و سخنان خصمانه و سبکسرانه رئیس جمهور شیطان صفت آمریکای جهانخوار با حضور پر شور در راهپیمایی ضد آمریکایی در این شهرستان شرکت کردند.

بنا به این گزارش عزاداران سید و سالار شهیدان در اولین روز از ماه محرم و اولین روز از سالروز بزرگداشت هفته دفاع مقدس با سردادن شعارهای ضد استکباری از جمله "مرگ بر آمریکا،مرگ بر صهیونسیم،مرگ بر اسرائیل" خشم و انزجار خود  را از دشمنان واقعی اسلام و مسلمین ابراز کردند.

 

راهپیمایان در شهرستان بشرویه با پیمودن مسیر مصلی نماز ، مسجد جامع میدان تا مصلی امام خمینی  و تجمع در این مکان  سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران را محکوم کردند. 

 

سخنرانی اخیر رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران و کشور اسلامیمان موجی از خشم و اعتراض و انزجار از دولتمردان آمریکا و شرکای استکبار جهانی را در بین مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی از جمله مردم غیرتمند و ولایی شهرستان بشرویه به همراه داشته است.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.