کد مطلب: 25304
تاریخ انتشار : 30 شهر 1396 - 14:26
فرمانده سپاه بشرویه گفت:در جنگ تحمیلی به مدد الهی، ابهت دو ابرقدرت غرب و شرق را شکستیم و به مردم جهان و منطقه نشان دادیم علیه تمام قدرت‌ها می‌توان سالیان سال مبارزه کرد و کوچک‌ترین امتیازی را به دشمن نداد و از آرمان‌های انقلاب اسلامی نیز عقب‌نشینی نکرد.

به گزارش پیام بشرویه ، صبح امروز «سرگرد پاسدار علی خبازی» در مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان بشرویه که به دلیل تقارن با اول محرم و برگزاری آیین‌های مذهبی این شهرستان یک روز زودتر برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلام، رشادت طلبی شهدا را رمز پیروزی در دوران دفاع مقدس دانست و خاطرنشان کرد: رمز پیروزی رزمندگان ما سلاح ایمان و روحیه شهادت‌طلبی است و قطعاً درس بزرگی بود که از عاشورا گرفته شد و انقلاب اسلامی ما در امتداد هدف والای امام حسین (ع) است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان بشرویه افزود: هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر دشمن تا دندان مسلح باعث شد توطئه مشترک غرب و شرق برای به زانو در آوردن کشورمان خنثی شود و تمام تهدیدات دشمن به فرصتی برای توانمندی و عزتمندی انقلاب و کشور مبدل شود.

 

وی با اشاره به اینکه پشتوانه مردمی همواره انقلاب اسلامی را بیمه می‌کند گفت: رشادت‌های جوانان برومند و حضور مردم، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد با پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام همراه با وحدت مردم می‌توان سر سخت‌ترین دشمنان را ناکار ساخت.

 

 

خبازی خاطرنشان کرد: ما در جنگ تحمیلی به مدد الهی، ابهت دو ابرقدرت غرب و شرق را شکستیم و به مردم جهان و منطقه نشان دادیم علیه تمام قدرت‌ها می‌توان سالیان سال مبارزه کرد و کوچک‌ترین امتیازی را به دشمن نداد و از آرمان‌های انقلاب اسلامی نیز عقب‌نشینی نکرد.

 

فرمانده سپاه بشرویه، مقاومت و ایستادگی را درس بزرگ دوران دفاع مقدس در برابر زورگویی‌های دشمنان دانست و گفت: بعد از تجربه دوران دفاع مقدس به این نتیجه رسیدیم که می‌شود روی پای خود بایستیم و به دشمنان باج ندهیم.

 

وی با انتقاد شدید از کشتار بی‌رحمانه مسلمانان در جهان و سکوت مرگ‌بار مدعیان حقوق بشر گفت: دشمنان مستکبر اطراف کشور ما و سایر کشورها را به آشوب کشیده‌اند و اخیراً کشتار مردم بی‌گناه میانمار به صورت وحشیانه قلب هر آزاده‌ای را به درد می‌آورد ولی مجامع مدعی حقوق بشری که برای کشتن یک حیوان و یا اعدام یک قاتل جانی جارو جنجال به راه می‌اندازند امروز در مقابل جنایات وحشیانه استکبار و داعشی های ملعون سکوت مرگ‌بار اختیار کرده‌اند.

خبازی به سخنان سبک و سخیف رئیس‌جمهور آمریکا هم اشاره کرد و گفت: در روزهای اخیر رئیس‌جمهور معلوم‌الحال آمریکا در مجمع سازمان ملل با سخنانی گستاخانه کشور ما را جنگ‌طلب خواند و آمریکایی که خود منشأ تمام ناامنی‌ها در جهان است کشور ایران را که آغاز گر هیچ جنگ نبوده، تهدید منطقه می‌داند!

 

فرمانده سپاه بشرویه افزود: ما این سخنان بی‌ارزش رئیس‌جمهور امریکا را محکوم کرده و از دولت می‌خواهیم با استفاده از ظرفیت‌های موجود در برابر سخنان سخیف رئیس‌جمهور آمریکا مواضع شجاعانه و انقلابی در دستور کار قرار دهد.

 

وی تصریح کرد: باور داریم مثل همین ۳۸ سال که جنگ‌های زیادی در عرصه‌های مختلف را دشمن به ایران اسلامی تحمیل کرده، هر موقع با فرمول مقاومت و ایثار وارد شدیم افتخار بزرگ را رقم زدیم و بی‌شک انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حرکت بزرگی بنا بر اراده الهی و در امتداد مکتب عاشورا رقم خورد و اینک در استانه این حرکت دینی مردمی باور داریم مدیر و امور این حرکت خداوند بود و این نظام با توجه به کاستی‌هایی که معاندان برای ما رقم زدند از فتنه‌های دشمنان مصون گرداند.

 

 

خبازی باز شدن درب‌های ایثار و شهادت بعد از جنگ تحمیلی در دفاع از حریم زینبی را یک توفیق الهی برشمرد و گفت: به راستی چه کسی گمان می‌کرد بعد از جنگ تحمیلی درهای شهادت گشوده شود و فرزندان امام خامنه‌ای عزیز با نام مدافعان حرم، اعتبار و ابرو برای نظام به ارمغان آورده و سر داعش هایی وحشی را به سنگ بکوبند.

 

فرمانده سپاه بشرویه افزود: دشمان در فضای مجازی درصدد برامدند که جوانان ما را به قهقرا ببرند ولی از همین فضای مجازی جوانان غیور ما پیام آزادی و شهادت‌طلبی را صادر نمودند و امروز نسل انقلابی برای دل‌های پاک، فضای عطرآگین شهادت را بشارت می‌دهند و دیری نخواهد گشت که امام عصر پرچم الله را بر فراز قله جهان برافرازد و همه احاد ملت، مسولان و جوانان وظیفه دارند تا با صیانت و حفظ ارزش‌ها در تمام صحنه‌ها گوش به فرمان ولایت حضوری انقلابی داشته باشند.

 

خبازی با تاکید بر اینکه سربازان انقلاب اسلامی هیچ‌گاه اجازه نمی‌دهند کسی از هر روشی در جهت تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی اقدام کند گفت: ما سربازان تحت امر ولایت به هیچ‌وجه به فرد و یا گروهی اجازه نخواهیم داد در راستای تخریب یا تضعیف ارزش‌های انقلاب اقدامی کند و آماده‌ایم جان ناقابل را فدای انقلاب و نظام کنیم تا پرچم این کشور توسط رهبری عزیز به دست صاحب اصلی آن «بقیه» الله (عج) سپرده شود.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.