کد مطلب: 25299
تاریخ انتشار : 29 شهر 1396 - 13:51
امام جمعه موقت بشرویه افزود: طبق اصول الهی پیروزی در جنگ منحصر به تسهیلات مدرن و سلاح‌های جنگی نیست بلکه سلاحی که رزمندگان اسلام در اختیاردارند هیچ مستکبری ندارد و آن ایمان به خداوند و حقایق اسلامی است.

به گزارش پیام بشرویه ،صبح امروز "حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر حدادیان" در مراسم دیدار بسیجیان ،کارکنان سپاه و مسئولان  با امام جمعه شهرستان بشرویه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: هشت سال جنگ تحمیلی فصل جدیدی در عینیت بخشیدن به وعده‌های الهی و قرانی و آنچه در صدر اسلام بود را به تصویر کشید.

 

امام جمعه موقت بشرویه افزود: طبق اصول الهی پیروزی در جنگ منحصر به تسهیلات مدرن و سلاح‌های جنگی نیست بلکه سلاحی که رزمندگان اسلام در اختیاردارند هیچ مستکبری ندارد و آن ایمان به خداوند و حقایق اسلامی است.

 

وی با اشاره به اینکه تکیه بر قدرت الهی،‌ موجب پیروزی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس شد گفت: خداوند خود وعده داده که رزمندگان تا زمانی که به سلاح ایمان مجهز هستند در برابر دنیای کفر و ظلم پیروز هستند و این مهم  در جنگ تحمیلی نیز عینیت بخشیده شد، غلبه نیروهای کم مسلمانان بر نیروهای کثیر دشمنان اسلام  در هشت سال دفاع مقدس  نشان داد که حتی دشمن با تمام نیروها و امکانات بزرگ نظامی  که وارد جنگ  با ایران  شد که  کمترین نیرو و سلاح را داشت به زمین خورد و تمام معادلات نظامی جهان را تغییر داد.

حدادیان خاطرنشان کرد: یکی از فنون نظامی که بر دنیا حاکم است این است که در آن واحد نمی‌توان با دو قدرت غرب و شرق و دشمنان داخلی مبارزه کرد ولی در جنگ تحمیلی این قاعده خنثی شد چرا که جنگ تحمیلی  دنیای غرب ،شرق و معاندین داخلی همزمان برای براندازی انقلاب اسلامی حمله کردند و  رزمندگان جان بر کف در دفاع مقدس بدون تکیه بر ابرقدرت‌ها توانستند پیروز شوند.

 

امام جمعه موقت بشرویه افزود: پشت سر گذاشتن هشت سال جنگ تحمیلی نه تنها باعث ضعف نشد بلکه هر روز بر پیشرفت‌های کشورمان افزوده شد و رزمندگان اسلام در مدت جنگ تحمیلی هر روز باروحیه‌ای شاداب تر و بشاش تر وارد میدان جنگ می‌شدند.

 

وی اصل ولایت‌پذیری  را از دیگر ویژگی‌های بارز  دانست و گفت: در دوران جنگ تحمیلی رزمندگان واقعی در مسیر ولایت قرارگرفته و از خط  فرمان رهبری خارج نشدند.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.