کد مطلب: 25298
تاریخ انتشار : 29 شهر 1396 - 13:22
فرمانده سپاه بشرویه گفت: اجرای رزمایش بزگ رزمی فرهنگی مردان اسمانی به مدت ۳ شب در بشرویه که برنامه ای وسیع بود و با توکل بر خداوند و مدد از شهدا توانستیم این کار بزرگ را انجام دهیم که در سطح استان نمونه بود.

به گزارش پیام بشرویه ؛ صبح امروز و در اولین روز از آغاز هفته دفاع مقدس و مراسم دیدار بسیجیان و مسولان ادارات با امام جمعه شهرستان بشرویه «سرگرد پاسدار علی خبازی» با گرامیداشت هفته دفاع مقدس خاطر نشان کرد: این هفته یاداور رشادت‌های بزرگ رزمندگان اسلام و بهترین فرصت برای گرامیداشت ارزش‌های انقلاب اسلامی و شهادت طلبی‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

فرمانده سپاه بشرویه با اشاره به برنامه ریزی برای برگزاری برنامه‌های مختلف در ایام دفاع مقدس گفت: برنامه‌های مختلفی در هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد که در طول هفته اجرا میشود.

 

وی با اشاره به کلام رهبر انقلاب اسلامی با محوریت دفاع مقدس خاطر نشان کرد: هفته دفاع مقدس نموداری از برترین جانفشانی دلاورانه مردانه است و در این مجموعه تابناک درخشنده ترین و ناب ترین نگین گرانبها یاد وخاطره شهدا است.

 

خبازی افزود: باید ارزش های انقلاب اسلامی به درستی به جوانان منتقل بشود و یکی از بارزترین اهداف برگزاری برنامه های مختلف در هفته دفاع مقدس انتقال صحیح ارزش های دفاع مقدس به جوانان و نسل آینده است.

 

فرمانده سپاه بشرویه اجرای برنامه های متمایز و برجسته در هفته دفاع مقدس امسال را یکی از شاخصه های آن برشمرد و گفت: تلاش شده تا امسال برنامه هایی متمایز و اثر گذار در هفته دفاع مقدس برگزار شود و تقارن این هفته با محرم امسال موجب گردید تا برخی برنامه ها با برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر نیز یکسان شود و زودتر از موعد آغازگردد.

وی از اجرای بیش از ۱۲۰ برنامه متنوع در هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: بیش از 120 برنامه مختلف و متنوع فرهنگی، سیاسی، بصیرتی و ورزشی در هفته دفاع مقدس برگزار میشود که ۲۰ برنامه به صورت شاخص برنامه ریزی شده و حضور عموم مردم و مسولان مورد انتظار است.

 

خبازی تصریح کرد: تعدادی از برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس قبل از شروع هفته برگزار شد تا مردم بتوانند به خوبی به مراسمات محرم نیز برسند.

 

 فرمانده سپاه بشرویه افزود: برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور باشکوه مردم و اجرای رزمایش بزگ رزمی فرهنگی مردان اسمانی به مدت ۳ شب در بشرویه که برنامه ای وسیع بود و با توکل بر خداوند و مدد از شهدا توانستیم این کار بزرگ را انجام دهیم که در سطح استان نمونه بود.

 

وی با اشاره استقبال بی نظیر مردم بشرویه از رزمایش بزرگ رزمی فرهنگی مردان آسمانی گفت: قریب به ۹هزار نفر در مدت ۳ شب از اجرای این رزمایش بازدید کرد و رضایت بالای مردم از این برنامه نتیجه کار جهادی و همکاری همه مردم بسیجیان و مسولان است.

 

 خبازی به دیگر برنامه های در نظر گرفته شده در هفته دفاع مقدس هم اشاره کرد و گفت: رژه نیروهای نظامی و انتظامی، گلباران مزار شهدا، همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی، یادواره شهدا، همایش امر به معروف و نهی از منکر بخشی از برنامه های هفته دفاع مقدس می باشد.

 

فرمانده سپاه بشرویه با تاکید بر حضور مسئولان در برنامه های مختلف هفته دفاع مقدس گفت: انتظار میرود مثل گذشته مسولان در مراسمات محوری و شاخص حضور داشته باشندو امید است در مراسم گلباران مزار شهدا به جهت ارج نهادن به مقام شهدا و احترام به خانواده آنان حضور مسولان پر رنگ تر باشد.

 

وی همچنین خواستار فضا سازی ادارات و نهادها در سطح شهرستان در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس شد.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.