کد مطلب: 25289
تاریخ انتشار : 26 شهر 1396 - 12:30
فر مانده ناحیه مقاومت سپاه بشرویه از رزمایش رزمی فرهنگی مردان آسمانی در 26 تا 28 شهریور ماه امسال خبر داد.

به گزارش پیام بشرویه ، "سرگرد پاسدار علی خبازی" در گفتگو با خبرنگار پیام بشرویه  با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای دفاع مقدس،شهدای مدافع حرم بخصوص شهید حججی گفت:  ازصدر اسلام تابه حال جهت حفظ اسلام ناب محمدی شهدای زیادی جان خودشان را داده اند تا دین مبین اسلام زنده وپا برجا بماند وامروز وظیفه ی ما زنده نگه داشتن رشادتها وراه این عزیزان است.

 

 

وی افزود: با توجه به اینکه چندسال بود که برنامه جدید ومتنوعی درشهرستان اجرا نشده بود ، اجرای یک برنامه نمایشی که بتواند در تبیین ارزشهای اسلامی ودفاع مقدس موثر باشد احساس می شد که پس از بحث وبررسی مقرر شد رزمایش رزمی فرهنگی مردان آسمانی دراواخر شهریور ماه از تاریخ 26 شهریور ماه تا 28 شهریور به مدت 3شب اجراشود.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بشرویه هدف از اجرای این گونه برنامه های زنده را مقابله با هجمه شدید دشمن در عرصه هنر ، فضای مجازی وسینما وتلاش بی وقفه در کمرنگ کردن ارزشهای اسلامی ودفاع مقدس دانست وخاطرنشان کرد :  باتوجه به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)برزنده نگه داشتن یاد ونام شهدا وانتقال فرهنگ جهاد وشهادت وارزشهای دفاع مقدس به نسل جوان ونوجوان امیدواریم این برنامه بتواند علاوه بر جذب مخاطب تاثیر ویژه ای در مقابل هجمه های ذکر شده داشته باشد.

 

خبازی در ادامه افزود:این برنامه به عنوان برنامه شاخص هفته ی دفاع مقدس برگزار خواهد گردید که به علت حجم وسیع کار وظایف اجرای این برنامه در قالب 12کمیته تقسیم شده است که کمیته ها از یک ماه پیش فعالیت خود را شروع وهنوز ادامه دارد.

 

وی در پایان از کلیه ادارات ونهادهای شهرستان که با ستاد اجرای رزمایش مردان آسمانی همکاری دارند تقدیر وتشکر کرد وگفت: در حاشیه این برنامه نمایشگاه محصولات فرهنگی واقثصاد مقاومتی پیش بینی شده است که علاقه مندان از آن بازدید خواهند کرد.

فرمانده سپاه شهرستان بشرویه در ادامه تاکید کرد ، با توجه به وجود انفجارات در منطقه ، افرادی که ناراحتی قلبی دارند و همچنین خانم های باردار از وردود به منطقه خود داری کنند . 

وی همچنین توصیه کرد با توجه به سردی هوا شرکت کنندگان در این مراسم بهتر است لباس گرم به همراه داشته باشند 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.