کد مطلب: 25282
تاریخ انتشار : 20 شهر 1396 - 15:29
مسئول اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بشرویه گفت: این طرح در راستای افزایش ارتقای ایمنی و نگهداری محورهای مواصلاتی و برای رفاه حال کاربران جاده ای اجرا شد.

به گزارش پیام بشرویه ،مسئول اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بشرویه با اشاره به اجرای روکش آسفالت حفاظتی  گفت: روکش آسفالت حفاظتی از نوع « فوگ سیل» در 45 کیلومتر از راههای این شهرستان با اعتبار 900 میلیون تومان اجرا شده است.

 

 محمد خیری افزود: این طرح در راستای افزایش ارتقای ایمنی و نگهداری محورهای مواصلاتی و برای رفاه حال کاربران جاده ای اجرا شد.

وی با بیان اینکه شهرستان بشرویه دارای 734 کیلومتر جاده بین‌شهری و روستایی است، افزود: روکش آسفالت جاده های شهرستان همه ‌ساله نسبت به تخصیص اعتبار و اختصاص قیر رایگان در دستور کار این اداره قرار می‌گیرد.

مسئول اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بشرویه  ادامه داد: ترمیم جاده های شهرستان براساس درصد تخریب در اولویت قرار دارد.

 

 

 

نظرات کاربران

جناب خیری لطفا پارکینگهای ورودی بشرویه را وسیعتر و مجهز به چراغ روشنایی کنید این پیشنهاد را بارها راننده های کامیون وتریلی که عبور می کنند گفتن! یبار یکیشون گف شما نمیخواد جوش بزنین که شهرتون از مسیر افتاده، اتفاقا راننده ها دنبال یجای امن و خلوت برا استراحت می گردن که هم جانشون وهم بارشون حفظ بشه وهم سالم بمقصد و آغوش خونوادشون برسن اگر در ورودی های بشرویه ودر حاشیه کمربندیتون مخصوصا کنار پارک جنگلی در مجاورت جاده پارکینگهای وسیع زده بشه اکثرمسافرا وکامیوندارا وتریلی دارا رغبت میکنن ازین مسیر بیان و یک استراحتیم داشته باشن و درکنارش دوتا شغل برای خدمت رسانی به اینها ایجاد میشه! پارکینگهای وسیع وروشن بهترین روش جذب همین گردشگرای دایمیه چون اینا دایم در وبرای بشرویه ورودی خواهد داشت ومزایای دیگه ازین قبیل! ممنون که روی پیشنهادم وقت میذارین
یه فکری هم برا روشنایی تقاطع بشرویه -رقهکه چند سال است قولش رو میدهید انجام دهید.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پربیننده ترین مطالب