اخبار شهرستان

تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25231
تاریخ انتشار : 6 شهر 1396 - 20:41
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: خواهشم این است از بخش اقتصادی آستان قدس بخواهید با بررسی در هر شهرستان، یک صنعت را از ارمغان آستان قدس و وجود پربرکت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را در استان داشته باشیم.

به گزارش پیام بشرویه ، محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در دیدار آیت الله رئیسی تولیت آستان قدس با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهارکرد:  اگر نمایندگان دیگر در این جلسه حضور ندارند به دلیل این است که دیروز مجلس تمام مرخصی ها را لغو کرد اما بنده ناپرهیزی کردم و به نمایندگی از مجمع نمایندگان خدمت رسیدم.

 

وی با اشاره به اینکه مردم خراسان جنوبی مشکلات زیادی اعم از خشکسالی و ... دارند بیان کرد: امروز یکی از برنامه های رئیس کل بانک مرکزی به خراسان جنوبی بازدید از کویرتایر است که وی در هواپیما پرسید؛ صنعت دیگری در استان نیست که گفتم نیست!، بیرجند کویرتایر دارد اما بقیه شهرستان های استان همان را هم ندارند.

 

نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به مرز مشترک با افغانستان، خشکسالی، سرمازدگی و مشکلات دیگر خواهشم این است از بخش اقتصادی آستان قدس بخواهید با بررسی در هر شهرستان، یک صنعت را از ارمغان آستان قدس و وجود پربرکت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را در استان داشته باشیم.

 

امیرحسنخانی با اشاره به اینکه در جای جای طبس و استان برکت وجود آستان قدس را می بینم افزود: استان قدس کارهای خوبی در استان انجام داده که با وجود شما بهره وری آن بالا رفته و تمام مسائل روبه پیشرفت است.

 

وی با تاکید بر اینکه مردم این استان محروم هستند و نمی توانند از تسهیلات استفاده کنند افزود: تعداد افرادی که در استان درخواست تسهیلات دارند خیلی کم است و خواهشم این است استان قدس در این خصوص ورود کند و در صندوق توسعه ملی هم ما نمایندگان استان در خدمت هستیم.

 

 نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: 20 درصد از کمک ها را آستان قدس بدهد و بقیه را هم می توانیم از صندوق توسعه ملی کمک بگیریم.

 

امیرحسنخانی تصریح کرد: جا برای کار کردن در استان وجود دارد که موضوع اصلی آب است و به هر ترتیبی که می توانید کمک کنید.

 

وی افزود: بسیاری از روستاهای استان حتی روستاهای بیرجند آب آشامیدنی ندارند که خدا را شکر شما تقریبا به تمام روستاهای استان سفر کردید و در جریان هستید.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پربیننده ترین مطالب