کد مطلب: 25166
تاریخ انتشار : 25 مرد 1396 - 14:35
فرماندار بشرویه در نشست صمیمی با هنرمندان و اصحاب رسانه خبر داد:
تخصیص اعتبار برای تکمیل فاز اول مجتمع فرهنگی هنری بشرویه
فرماندار بشرویه از تخصیص اعتباری بالغ بر ۱۵۸ میلیون تومان برای تداوم ساخت مجتمع فرهنگی خبر داد.

به گزارش پیام بشرویه ، 

"علیرضا زمان زاده " فرماندار شهرستان بشرویه در نشست صمیمی هنرمندان و خبرنگاران که پیش از ظهر امروز در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد از هنر و هنرمندان به عنوان زبان گویای موفقیت‌ها و پیشرفت‌های جامعه در قالب های مختلف هنری یاد کرد و گفت: زبان هنر یک رویداد و جلوه زیبایی از عالم الهی است که خداوند در همه ابعاد اجتماعی و زیستی انسان ها به ودیعه گذاشته و باید برای معرفی موقعیت ها و پیشرفت ها از این موهبت الهی به درستی استفاده کرد.

فرماندار بشرویه افزود :هنرمند می تواند با استفاده از ابزارهای هنری خود کتاب قانون را به گونه‌ای به تصویر بکشد تا همه مردم بتوانند از مفاهیم آن استفاده کنند.

وی افزود: فعالیت های هنری در قالبهای متفاوت می توانند زمینه ساز برون رفت از چالش‌های موجود باشد.

زمان زاده با اعلام آمادگی مجموعه مدیریت عالی شهرستان با هنرمندان و اصحاب رسانه از آنان خواست در عرصه فعالیت های خود ضمن انتقادات سازنده و اثرگذار ،دستاوردهای نظام اسلامی را در شهرستان بشرویه معرفی کنند.

فرماندار بشرویه همچنین با اشاره به کار احداث ساختمان مجتمع فرهنگی هنری اداره ارشاد اسلامی با بیان اینکه از سوی مسئولین گذشته به صورت مستمر پیگیری نشده بیان کرد:
در حال حاضر مصمم هستیم با در نظر گرفتن اعتبارات لازم به ادامه کار عملیات ساختمان سازی مجتمع کمک کنیم تا در آینده نزدیک فاز اول آن مورد استفاده قرار بگیرد.

وی از در نظر گرفتن مبلغ یکصد میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات تملک دارایی برای ساخت این مجتمع در سال ۹۶ خبر داد و گفت :علاوه بر این مبلغ در همین جلسه امروز به میزان ۵۸ میلیون تومان دیگر برای این ساختمان ر در نظر می‌گیریم که در مجموع اعتبارات سال ۹۶ آن از ۱۰۰ میلیون تومان به ۱۵۸ میلیون تومان افزایش می‌یابد.

فرماندار بشرویه ضمن قدردانی از جامعه هنری و خبری شهرستان برای کمک به برنامه های هنری و فرهنگی و
انجمن های اداره ارشاد اسلامی و استفاده آنان از سایر اماکن و فضاهای سالن های موجود از سایر ادارات قول مساعد داد.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.