کد مطلب: 25136
تاریخ انتشار : 18 مرد 1396 - 22:03
مسول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بشرویه گفت:خبرنگاران بشرویه کم توقع هستند و این کم توقع بودن آنان از نجابت شان می باشد

به گزارش پیام بشرویه ، 

"عباس سنچولی" بعدازظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران که به همت اداره ارشاد و فرهنگ اسلام شهرستان بشرویه در محل دفتر مدیریت این اداره برگزار شد با اشاره به کمبود حوزه های خبری بشروبه بیان کرد: نیاز است تا نشریات بیشتری در شهرستان بشرویه در حوزه اطلاع رسانی فعال شوند

مسول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بشرویه افزود: انچه مسلم است خبرنگاران وظایفی دارند و دستگاه ها هم باید همکاری خوبی را باخبرنگاران داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه انعکاس مشکلات مردم وظیفه اصلی خبرنگاران است گفت: اینکه از خبرنگاران انتظار داشته باشیم خبرهای مسولان را صرفا منعکس کنند اصل نیست بلکه انتظار از خبرنگاران انعکاس مشکلات مردم است‌.

سنچولی خاطر نشان کرد: مشکلات شهرستان باید توسط خبرنگاران به مسولان انعکاس داده شود و نباید خبرنگاری بخاطر انجام وظیفه از سوی مسولان مورد بی مهری قرار گیرد.

مسول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بشرویه با اشاره به مشکلات متعدد خبرنگاران هم بیان کرد: اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی در قبال خبرنگاران مسول است و باید به امور انها رسیدگی کنند و متاسفانه این امر به شهرستان ها واگذار نشده و حتی در استان هم به این صورت میباشد.

وی افزود: آنچه به ادارات شهرستانی تکلیف است این است که در تکمیل مدارک و تشکیل پرونده ساده اقدام شود و البته این یک نقص است چرا که خبرنگار باید حرف و مشکل خود را به فرهنگ و ارشاد منعکس کند.

سنچولی،رعایت صداقت در خبر و بررسی آن را یک اصل مهم برشمرد و گفت: خبرنگاران در قبال تهیه خبر وظیفه دارند صداقت خبر،حفظ ابرو افراد،بررسی خبر را رعایت کنند و دستگاه ها در قبال خبرنگاران نیز وظایف متعدد دارند‌.

مسول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بشرویه با بیان اینکه انتظار است از قشر مظلوم خبرنگار حمایت شود بیان کرد: قشر خبرنگاران در بشرویه واقعا مظلوم واقع شده اند و علی رغم اینکه همه از انان انتظار دارند تا پوشش خبری کامل بدهند ولی مشکلات آنان پیگیری نمیشود.

وی افزود: خبرنگاران بشرویه کم توقع هستند و این کم توقع بودن آنان از نجابت شان می باشد و همواره به دنبال برآورده کردن انتظارات مسولان می باشند و نیاز است استان نیز توجه بیشتری به شهرستان داشته باشند .

این مسول در ادامه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف کاری ، در خصوص پروژه نیمه تمام مجتمع فرهنگی هنری گفت: سالن امفی تئاتر بشرویه یکی از نیاز های اصلی این شهرستان است و باید این مجتمع هر چه سریعتر تکمیل شود.

سنچولی خاطر نشان کرد: امید است با مبلغی که در نظر گرفته شده است بتوانیم مجتمع را به پایان برسانیم و برطبق وظیفه خود پیگیری میکنیم.

مسول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بشرویه تصریح کرد: در حوزه انجمن های مختلف و برگزاری نمایشگاه ها تلاش کرده ایم که فعالیت های خوبی انجام شود .

وی افزود: از هنرمندان میخواهیم تا انتظارات خود را مطالبه کنند تا در حد توان بتوانیم کار کنیم.
گفتنی است در این نشست صمیمی خبرنگاران به بیان مسائل و مشکلات مختلف خود در حوزه خبری پرداختند .
در پایان با اهدا هدایایی از خبرنگاران بشرویه تجلیل شد.

نظرات کاربران

با سلام به عنوان یک هم وطن و همشهری روز خبرنگار را اگر چه گذشته است تبریک می گویم ، معمولا" روزی حداقل دو بار سایت شما را باز می کنم و از اخبار بشرویه مطلع می شوم

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.