کد مطلب: 25135
تاریخ انتشار : 18 مرد 1396 - 19:37
به مناسبت روزخبرنگارو تجلیل از مقام شهید محمود صارمی ، جشنواره پروازبادبادکها و بازی های همگانی در بشرویه برگزار شد

به گزارش پیام بشرویه ، به مناسبت روزخبرنگارو تجلیل از مقام شهید محمود صارمی ، جشنواره پروازبادبادکها و بازی های همگانی به همت کانون بسیج ورزشکاران،هیات ورزشهای همگانی با همکاری قرارگاه جوادالائمه (ع) وهیات امنائ مسجدحضرت ولیعصر(عج) مسجدکریمی    برگزار  شد.

 

شرکت کنندگان این مراسم یک شب پرخاطره وشاد راتجربه کردند.

 

در این برنامه ی شاد مسابقاتی همچون حمل توپ با قاشق، راه رفتن درکیسه، طناب کشی ،چیدن پازل، طناب زنی   و پرواز بادبادک هایی از جنس روزنامه خبری اجرا گردید .

 

درپایان این مراسم به تمامی شرکت کنندگان جوایزی تقدیم شد و همچنین وبه شرکت کنندگانی که بادبادک دستی درست  کرده بودند دجوایزی برسم یادبودتقدیم شد.

 

گفتنی است دشرکت کنندگان با دست نوشته هایی که برروی بادکنک ها نوشته بودند روزخبرنگاررا به  اصحاب رسانه ،عکاسان وتلاشگران  این عرصه تبریک گفتند.

نظرات کاربران

با سلام ،اسم و واژه قرارگاه بزرگتر از این است که بادبادک هوا کند وقتی اسم قرارگاه را می شنویم و یا می بینیم به یاد قرارگاههای کربلا و نجف و خاتم الانیباء ص می افتیم که عملیاتهای عظیم بر علیه دشمن بعثی را هدایت می کرد خواهشا" به خاطر خدا این واژه ها را لوث نکنید
دقیقا
با سلام از برگزارکنندگان برنامه های فرهنگی ورزشی که الحق والانصاف این بزرگواران ذر تمامی فصول سال وبرنامه ها ومناسبتها فعالیت چشمگیر دارندتقدیروتشکر می نمایم سعی کنیم تشویق نمی کنیم ت خ هم نکنیم

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.