کد مطلب: 25133
تاریخ انتشار : 18 مرد 1396 - 18:05
قلم ها زانو میزند در وصف مرامي مجلل، که روی هر چه ثروت و پول دنیوی است را خجل کرده است، اینجا خبری از بده بستانی دنیوی نیست ولی " هم ،جان دادند و هم، آرامش و امنیت برای من و تو ! "

به گزارش پیام بشرویه ، قلم ها زانو میزنند آنگاه که چهاردیواری هایی در کوچه های مشهد  نه از جنس سنگ های گران و نورافشانی های مجلل بلکه ساده تر از یک خانه ساده! به همراه صاحب خانه اش به استقبالت می ایند.

 

گل های رنگ پریده قالی، خبری از امکانات مرفه زندگی را فریاد نمیزند! چه شد ... مگر قرار نبود جان دهند و پول بستانند؟!
قلم ها زانو میزند در وصف مرامي مجلل که روی هر چه ثروت و پول دنیوی است را خجل کرده است، اینجا خبری از بده بستانی دنیوی نیست  ولی " هم ،جان دادند  و هم،  آرامش و امنیت برای من و تو ! " 

طلوع عشق الهی در قلب های جوانان امروزی، در دل خانه هایی ساده و بدون امکانات شکفته شده  و چتر امنیت از فراز بام این خانه ها بر سر کشورمان گسترانیده شده است.

 

آنگاه که در قنوت دستان مادری ،دعای شهادت زمزمه میشود  و مدافع حرمی از چهاردیواری ساده ولی مملو از عشق زینبی شاید دوباره متولد....

 

گاهی غرق می شویم در امنیتی که داریم و چه  خوب است ، به دیدار مادری برویم که امروز  فرزندش را دیگر به اسم صدا نمیزند و او را سرباز زینب میخواند و پدری که در بستر بیماری،همچنان منتظر نگاهی...

همسفر می شویم با  جمعی از جوانان بسیجی بشرویه که با همراهی مدیرعامل سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد، و به همت جشنواره مردمی فیلم عمار شهرستان بشرویه ،  به دیدار خانواده شهید مدافع حرم در مشهد رفته اند.

 

یاد همه شهدای مدافع حرم گرامی باد....

آری! کشورم اینگونه امنیت دارد....

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.